Wpis z mikrobloga

@mokry_sen_polonisty: Wiedźminka, ale powiem ci, ze jak zobaczyłem zamykający się portal, a potem jak geralt wyjeżdża z tekstem do Emyrha, że nie żyje to myślałem że jebne i nie wstanę.. Kolejna rzecz, miecz jaskółka.. tak sobie myślę " Dzięki za taką pamiatkę Redzi" (kierwa) a tu nagle Ciri żyje <3
@ArTeM6322 Też świetny. Mi osobiście przypadł bardziej dodatek krew i wino, fajna lokacja, czułem tam klimat. Ale serca z kamienia też ok. Skończyłem gdzieś w grudniu tamtego roku i na początku nie wiedziałem co zrobić ze swoim życiem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ArTeM6322 Po wiedźminie kupiłem dragon age inkwizycje. Usunąłem po 2dniach. To nawet startu nie ma do wiedźmina. Do dziś nie znalazłem podobnej gry pod względem klimatu, fabuły.
@MshL @Prone @mokry_sen_polonisty gram na codzień w csgo, tak po prawdzie od 2012 roku przeszedłem tylko W2,Mafie2 i W3.. pod względem tego co zachowam w serduchu do końca i do jakich gier będę wracał czy to z dzieciakami czy mając 40 na karku to napewno na pierwszym miejscu Trylogia Wiedźmina (dream kolejny wiedźmin) potem właśnie tak jak wspomniał MshL Mass Efect i na samym końcu Gothic. Ale nie sądę, by ktoś przez