Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie. Kanały #rafatus oraz #gural spadły z rowerka. Bana tymczasowego mają #medusa i #bystrzaktv Reszta patusów sie pilnuje a shotów jest mniej. W momencie moja główna na youtube, polecane oraz w sumie karta na czasie oczyściły się. Od połowy roku zapierdzielone były patostreamami oraz stfu! rapem mimo, że tego nie oglądałem. Sprawdzałem na 3 kontach. Możecie dać znać jak u was. Nie wiem czy to przez ogólną dramę z guralem, czy przez tą laske co odwaliła w siedzibie youtube (powodem było upierdzielanie zasięgów) ale efekt jest. Wniosek również - warto walczyć z patusami.
#patostreamy #youtube #polskiyoutube
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
Bystrzaka boxdel na streamie promował bo dobre dymy ponoć robi, a potem będzie mówił jaki to Bystrzak zły
  • Odpowiedz
@Cziver: No dwulicowość tego człowieka jest piękna i z tego co widzę ludzie zaczynają to dostrzegać. Typek jest ostrożny, ale mam nadzieję, że prędko powinie mu się noga i odpowiednie osoby to wykorzystają. Bystrzak to nie tylko patus co zwykła ciota. Gościu sam zaprasza, upija do granic możliwości a potem kopie po głowie jak mu się ktoś zrzyga na podłogę. Bo ciężko przewidzieć, że po kilkugodzinnej libacji piwa i wódy naprzemiennie
  • Odpowiedz