Wpis z mikrobloga

Śmieszny jesteś, myślisz że jesteś jakąś elitą internetu.


@Brother_of_Steel: Nigdzie tak nie uważałem, za to z każdego Twojego wpisu bije po oczach poczucie nieomylności i wyższości nad innymi mimo, że kilka osób próbuje Ci tu delikatnie zwrócić uwagę, że coś jest nie tak. Rozumiem, że niektóre koncepcje przerastają pojmowanie pewnego odsetka ludzkości. Przykro patrzeć, że nie pojmujesz tak prostych idei.
  • Odpowiedz
@Polanin: to skoro tak nie myślałeś, to po jaki ciężki wuj wyjeżdżasz z takimi tekstami?
I ergo, skoro jestem taki nieomylny i tak się wywyższam, a przy tym nie ogarniam, to po co ze mną dyskutujesz? Bo mam wrażenie, że szukasz zaczepki, zamiast po prostu przejść nad tym do porządku dziennego.

Widzisz, chodzi o to, że to ty pewnych rzeczy nie zrozumiałeś, nie chcesz zrozumieć, ale pomimo to dyskutujesz. Pytam się
  • Odpowiedz
@Polanin wyraziłeś się stary,

O jaką grupę Ci chodzi? Użytkowników wykopu?


gdzie w tym temacie wypowiadasz się na chwilę obecną Ty. Przypomnij mi, co Ty tam na mój temat pisałeś?

, za to z każdego Twojego wpisu bije po oczach poczucie nieomylności i wyższości nad innymi


No #!$%@? rzeczywiście. Megalomania w pełnej krasie. Awendżer Polanin w misji walki w imię jakości wykopu, samotny wilk, jedyny sprawiedliwy. Buachachachacha.
  • Odpowiedz
Przypomnij mi, co Ty tam na mój temat pisałeś?


@Brother_of_Steel: W skrócie pisałem, że jest mi przykro, że przerasta Cię ogarnięcie idei tagów. Widzę, że i zerknanie w poprzednie wpisy też jest trudne.

w misji walki w imię jakości wykopu, samotny wilk, jedyny sprawiedliwy.


@Brother_of_Steel: Już Ci to tłumaczyłem, ale jestem cierpliwy i wyrozumiały. Mogę powtórzyć jeszcze raz. Nie walczę o tag, nie walczę o jakość wykopu. Zwróciłem uwagę, że
  • Odpowiedz
@Polanin a ja Ci pisałem, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, co jak widzę się nie zmieniło. Ja o zupie, ty o dupie. Gadaj dziad do obrazu. Nic na to nie poradzę, że jesteś zbyt ograniczony, żeby zrozumieć o co chodzi. Natomiast to że twierdzisz, że łapię się każdej okazji na zwrócenie na siebie uwagi, na podstawie tego, że w wątku zupełnie o czym innym pisze z jakimś wykopowym awendżerem (tak,
  • Odpowiedz