Wpis z mikrobloga

Cześć!

Właśnie włożyłam swoją kartę sim od #ee i chciałam zadzwonić - nic. Tylko szybkie *piiip*pip*pip* bez końca.
Ktoś do mnie potem dzwoni: numer nie odpowiada. No to doładowałam konto za £5 bo myślałam, że to kwestia długiej przerwy i konto straciło ważność. Ale nic to nie dało. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak się loguje na myee pokazuje że mam to 5 funciaków. Karta była używana ostatnio w czerwcu 2017.

Miał ktoś tak kiedyś gdy chwilowo opuścił #uk?
#emigracja #anglia
  • 13
@princecas: Kurczeee, czyli jak doładowałam konto to na marne. Powinni chociaż poinformować, w końcu był rejestrowany na nazwisko.
@dob3k: Ale jeszcze w lutym dostałam smsy z Lloydsa czy innych tam brytyjskich numerów... Nie wiem jak to sprawdzić na myee(,)
@dob3k: Już wykombinowałam! Okazało się, że blokują SIM po 6 miesiącach, gdy nie "zgłosiłam" wyjazdu za granicę na myee. Teraz aby odblokować musiałam zapłacić wykupne £8,99. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I z tego co zrozumiałam, mam czekać od 72 godzin do 10 dni.

Dziękuję za pomoc! :) W ogóle nie miałam tych ustawień, dlatego nie mogłam znaleźć.
@dob3k: No właśnie nie. W pierwszym komunikacie było, że mam potwierdzić chęć odblokowania klikając w link przysłany na maila. A w drugim, że potrwa to kilka dni.

Nie ogarniam już...