Wpis z mikrobloga

Mircy z #olsztyn i #elblag czy jest w Waszych miastach miejsce tak charakterystyczne, że każdy mieszkaniec województwa rozpozna je nawet po konturze? Muszę przygotować prostą grafikę do jednej z tych miejscowości z charakterystycznym miejscem, ale nie ruszam się ze swojego zadupia, więc się nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomóżcie proszę.
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@misisk: najbardziej charakterystyczne dla tego województwa są bieda, bezrobocie i bagno. Jeśli masz wenę twórczą, to możesz to jakiś połączyć, np. bieda i bezrobocie jako mgła unoszące się nad zamulonym bagnem. Może wyjść ciekawie, a na pewno realistycznie.
  • Odpowiedz
@EdekMoczygeba: jeśli tak bym podchodził do tematu to pewnie grafiki dla połowy województw byłyby podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to poszukuję konkretnego miejsca. Ta brama i hala się takimi charakterystycznymi wydają.
  • Odpowiedz
@misisk: Ewentualnie zamek i Katedra na 4. i 5. miejscu, ale po samym konturze można by pomylić z innym zamkiem lub jakimś innym kościołem.
  • Odpowiedz
@resuf: kościołów unikam, bo w każdym województwie znalazłby się jakiś, a potem grafiki byłyby nie do rozróżnienia. Skorzystam z pomysłu z bramą. Raz jeszcze dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@eliforpekaf: ale wiesz, zależy mi żeby z innych, mniejszych miejscowości też od razu rozpoznali to miejsce. Nie oceniam ;) tylko próbuję uzyskać obiektywną odpowiedź
  • Odpowiedz
@eliforpekaf: jacy? ;o myślałem, że elbląskie kompleksy skończyły się gdzieś w 2002 roku.

@misisk: jeśli to wojewódzkie zawody to można pomnik Kopernika w Olsztynie też dać, chociaż wysoka brama chyba najlepszy trop.
  • Odpowiedz
  • 1
@misisk Elbląg to zawsze i wszędzie Brama Targowa. Olsztyn najprędzej chyba zamek.
Niby katedra w Elblągu też spoko, ale moim zdaniem nie tak jak Brama.
  • Odpowiedz