Wpis z mikrobloga

Czy można pociągnąć do odpowiedzialności #rozowypasek który zniszczył człowieka traktowała przedmiotowo gorzej jak śmiecia. Przez nią nie mam przed sobą przyszłości dostałem różnych chorób psychicznych odbijającym się na całym mnie nawet i fizycznie. Jak wymierzyć sprawiedliwość? #przegryw #tfwnogf #depresja
  • 29
  • Odpowiedz
@sebe: bo jak ktoś cie okradnie to ci daje broszurke i rozrysuje co ma w planach? to tak nie działa
ale ciesz sie wiedzą, nieważne jak bolesną

Nie dam sobie wmówić że nie jestem wartościową osobą mam 4 razy większe IQ od tej panny

i dlatego płaczesz na anonimowum forum dla ludzi z depresją?
Megalomania.
albo inaczej
skoro taki WSPANIAŁY I POTEŻNY SEBE dał sie "tak głupiej " kobiecie zrobić w
  • Odpowiedz
@Renard15: Jak jest się zakochanym naprawdę to człowiek głupieje zanim się ocknie jest już za późno. a jak tańcujesz z zaniedbaną polską karyna bez polotu w klubie i ci da kosza i zapomnisz z dnia na dzień to nie była miłość. Co do tego bolca to jest pewne jakiś aryjczyk pewnie co ja tak polaczek tam mogę przy nim
  • Odpowiedz
@Renard15 nie tyle znalazla sobie lepszego bolca co pewnie byla ciekawa #!$%@? sebe, myslala wszyscy sie z neigo smieja taki frajer ale troche uroczy, poznala go lepiej i zrozumiala ze nie smieja sie z sebe bo jest brzydki i troche dziwny tylko dlatego ze to jakis skonczony zjeb z kompleksami i mania wyzszosci bez jakich kolwiek argumentow za tym stojacych
  • Odpowiedz
@Czesc_to_znowu_ja: Jakieś argumenty są a jeden z nich to fakt że nie mam typowej napuchniętej mordy polaczka nie piję vipa pod blokiem nie mam odpałów bo mój ulubiony klub właśnie przegrał mecz kocham szczerą miłością i chcę jak najlepiej.
  • Odpowiedz