Wpis z mikrobloga

#xiaomi Jakiś znawca się wypowie ?
Czym różni się Redmi 3S a Redmi 4X - bo myślę się przesiąć na 4X . W specyfikacji kluczowe parametry są takie same, więc nie wiem czy jest sens płacić 500 zł dla innej obudowy.
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daniel2207: Przesiadałem się z redmi 3 na redmi 4x, warto ze względu na to że za zmiane telefonu dopłaciłem parę groszy a mam nowy telefon. Telefony dosyć szybko tracą na swojej sprawności także warto wymienić po czasie.
  • Odpowiedz
  • 0
@daniel2207 Jak nie potrafisz spojrzeć na parametry tylko potrzebujesz kogoś kto paluszkiem wskaże to wybacz że nie spełniłem twoich wymagań xd
Napisałem to co według mnie jest najważniejsze bo już pisali że są to podobne telefony.
Usuń konto
  • Odpowiedz
@daniel2207: jak chcesz sie przesiadac to idz w strone redmi 5 plus (ewentualnie redmi5). Przesiadka z 3s na 4x nie ma zbytnio sensu, lekko lepszy procek - tego nie zauwazysz.
Wieksza roznica (chociaz w przypadku miui to tez dyskusyjne) to wersja androida, o ile pamietam 3s wyszlo na 5 i dostalo 6, redmi 4x wyszlo na 6 i dostal 7. Wiaze sie to z tym, ze seria redmi otrzymuje od xiaomi
  • Odpowiedz