Wpis z mikrobloga

Wiecie kto ma najwięcej do stracenia jak skończą się patostreamy? Oczywiście Marcin Rafonix Krasucki, słusznie tu zauważono że on się teraz boi, póki co tylko wykop go straszył a on to miał w #!$%@?. Teraz jest nagonka na patologie w internecie i boi się, że wypłyną shoty jak ciśnie swoją matkę, bicie "niepełnosprawnych", wyjaśnianie ludzi z OLX i Omegle. Jak dobiorą się do dupy Grubemu to Rafon nawet piwka na streamie nie wypije już nigdy bo dla patusa z blokowiska w Białymstoku do którego los się uśmiechnął i robi sobie kwit na dzieciach, nie zaznał trudu pracy i nie zna wartości pieniądza to może być szok kulturowy jeśli nagle #!$%@?ą go z YT i z dnia na dzień skończą się obiadki za 100 zł, koszuleczki za 400 i co pół roku nowsze autko. Akurat Rafona to zaboli najbardziej bo jest najbardziej "ekskluzywny" z patusów, Gruby żyje w melinie, ciuchy ma jak z pomocy dla powodzian, Bystrzak podobnie a Rafatusa i Gurala już nie ma. Solidne łokieto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rafonix #patostreamy #danielmagical #rafatus #bystrzaktv #gural
  • 22
@imargam_2137: TBH nie sądzę że dobiorą się do dupy lordozie, bo on sprawia wrażenia posiadania łba na karku. Zresztą z jego relacji na streamach wynika że np kwestię urzędu skarbowego miał od dawna ogarniętą, źródła przychodów ma zdywersyfikowane (partnerstwa, ruletki, donejty, koparki BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pewnie alimenty od starego), a autkami jeździ sobie w ramach jakiegoś tam partnerstwa. Więc nawet jakby miał problemy z
@sgsman: chodziło mi o furki które są własnością lordozy z tego co pamiętam to w kolejności było to e46, jakiś pedalski seat i bmw e60 (co najmniej 30-35k za auto które nie jest trupem i studnią bez dna) a jak znam życie to już jeździ nowszym tylko jeszcze nieujawnionym.
@imargam_2137: a nie wiem jak wygląda jego stan posiadania bo nie śledzę strimów ale jak pamiętałem to miał jakieś deale razem z zakolakiem na promocję aut i rzekomo nie miał ich na własność (ani nie w leasingu). Jeśli wydaje zarobiony na yt szmalec w kupno coraz to nowych aut to jest debilem i tyle, ale moim zdaniem to nie musi zachwiać jego budżetem, bo w razie kryzysu wystarczy nie kupować nowego
@sgsman: miał deal z wypożyczalnia i bujał się ich autami promując im firmę w internecie, co moim zdaniem było debilnym pomysłem właściciela wypożyczalni bo fani lordozy w większości nie mają wymaganego wieku żeby zdobyć uprawnienia do jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie da się ukryć, że łeb do interesów ma ale myślę, że nie potrafi odłożyć dużej sumy. Cofnij się do momentu w którym powiedział i chyba