Wpis z mikrobloga

Ponownie ostrzegam. Wszyscy nowi w krypto, uważajcie na scamy, ICO i polskie kanały YouTube.

Nooo, bearmarket się zaczął i jak już wspomniałem Phil Konieczny aka Lord Shitów nie będzie już miał tak łatwo. Wcześniej mógł polecać byle gówno, nawet DogeCoina to były wzrosty. W zasadzie na hype ciężko było kupić coś i nie zarobić. Teraz będzie miał coraz gorzej i będzie musiał mydlić ludziom oczy hodlowaniem i perspektywami ogromnych wzrostów.

Ale do sedna. Znalazłem fragment jego przewidywań na temat IOTY którą tak promował i sugestię że warto kupić. Wcześniej w filmiku wymienia masę różnych ściem IOTY przewidzianych na marzec. Tak wiele przełomowych wydarzeń miał mieć ten scam, że przewidywał jej wzrosty o co najmniej 100% a nawet 200%!

W trakcie nagrywania filmiku IOTA stała po $1,87. Lord najpierw pokazał jebolną listę tak wielu niesamowicie istotnych i pozytywnych wydarzeń - JEGO SCREEN

Roadmap! Bussinesplan! Volkswagen! Bosh!

Marzec się zakończył, tymczasem IOTA zamiast wzrosnąć po tych pozytywnych newsach, spadła poniżej 1$ dnia 1 kwietnia. Pewnie też taki żart tylko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś cena wynosi 1,07$ A przecież tak wiele pozytywnych wydarzeń. No rewolucja, amazing!

I macie swego mesjasza janusze. Koniec hype na krypto - koniec lorda shitów.
Słuchajcie go a skończycie na ulicy.

On wszelkie informacje czerpie tylko z oficjalnych stron projektów scamów!
Wszystko opiera tylko i wyłącznie na tym co mu wcisną twórcy, to chore!
On jest naprawdę niebezpieczny.

Poprzedni wpis o lordzie

Fragment przepowiedni:

#bitcoin #kryptowaluty #btc #iota #shitcoin #scam
cyberpunkbtc - Ponownie ostrzegam. Wszyscy nowi w krypto, uważajcie na scamy, ICO i p...
  • 29
7 grudnia 2017 roku cały ten Phil tak pisał o ETH do swoich wyznawców:
"Czy warto inwestować w Ethereum?
Moja ocena Ethereum: jest to cały czas bardzo obiecująca kryptowaluta.
Realny potencjał wzrostu oceniam na razy 10 obecnej ceny.
Zwłaszcza 2018 według mnie będzie bardzo wzrostowy dla Ethereum.
Dlaczego? „Ethereum można użyć do kodowania, decentralizowania, zabezpieczania praktycznie wszystkiego”.
Na przykład, największe banki świata już powołały ogromne zespoły programistów do tego, by wykorzystać ETH
7 grudnia 2017 roku cały ten Phil tak pisał o ETH do swoich wyznawców:

"Czy warto inwestować w Ethereum?

Moja ocena Ethereum: jest to cały czas bardzo obiecująca kryptowaluta.

Realny potencjał wzrostu oceniam na razy 10 obecnej ceny.

Zwłaszcza 2018 według mnie będzie bardzo wzrostowy dla Ethereum.

Dlaczego? „Ethereum można użyć do kodowania, decentralizowania, zabezpieczania praktycznie wszystkiego”.

Na przykład, największe banki świata już powołały ogromne zespoły programistów do tego, by wykorzystać ETH
RobertKowalski - > 7 grudnia 2017 roku cały ten Phil tak pisał o ETH do swoich wyznaw...

źródło: comment_1620636437evjwKSAZ4067OJYXUXf6PT.jpg

Pobierz
@RobertKowalski: no wszystko spoko , tyle że kazdy mądry może chwalić się że przewiduje wzrosty na jakimś coinie jak jest hossa i ma sporą szansę że se trafi ( szał na shiby i inne obsrane gówna które nic nie robią i są maszynka do dojenia kasy z januszy)
Phil ze swoim zacofaniem i słaba świadomością cyklów trendowych na rynku jeszcze o dziwo wierzył że 2018 będzie nadal hossa ( pomimo wzrostu