Wpis z mikrobloga

@misgrys: Właściwie to od czasów szamanów, dziesiątki tysięcy lat temu. Coś tam mamrotali, machali kadzidełkami... normalnie jak księża teraz ( )
  • Odpowiedz
@Szarozielony: A po co takiemu Jezusowi złoto, skoro potrafił rozmnażać jedzenie i ryby, zmieniać wodę w wino i olewał transport rzeczny chodząc po wodzie? Niestety jego posłańcy takich umiejętności nie posiadają, więc złoto jak najbardziej jest potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niestety jego posłańcy takich umiejętności nie posiadają, więc złoto jak najbardziej jest potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xandra: czy Ty... właśnie rzuciłaś argumentem PRZECIWKO swojemu stanowisku? XD
  • Odpowiedz
@MrTukan: o! Może kolega mi wytłumaczy czym się gimboateista różni od takiego zwykłego. Jeszcze nikt mi tego nie potrafił wytłumaczyć i mam wrażenie, że dla ludzi używających tego terminu gimboateista to taki który mówi co myśli a prawdziwy ateista to ma siedzieć cicho i się nie odzywać...
  • Odpowiedz
Mt 22, 21: „Oddajcie tedy, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest bożego Bogu.”

Powiedział ksiądz. Wtedy zadzwonił wykorzystywany nieletni. Zagrały organy organisty, który chciał spędzić niedzielę z rodziną. Wtedy do akcji ruszył kościelny, który też pewnie chciałby spędzić niedzielę z rodziną po korzyści materialne w postaci datków na tacę.
@RPG-7: Wystarczająco obrazowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RPG-7: Widzę, że kolega katolik, rzucający cytatami z Biblii, nie potrafi zachować kultury wypowiedzi w przypadku stwierdzenia oczywistych faktów? Nie mogłeś zaprzeczyć, ale coś musiałeś napisać... I tak wychodzi hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz