Wpis z mikrobloga

@puregecko jest opcja wykluczenia danego meczu i jeśli nie będzie żadnego logicznego wytłumaczenia to będzie ona zastosowana, chyba że jest ewidentna wina jednej ze stron wówczas 3-0
@avers91: ja jestem jeszcze u rodziny. W piątek @chim3ra: napisal mi ze zagramy po świętach bo nie ma dostępu do konsoli. Zgodziłem się. Z @piahu: postanowiliśmy ze tez zagramy w takim wypadku po świętach bo tak nam bardziej pasowało. A z racji tego ze tak napisał współorganizator uznaliśmy to za przedłużenie terminu.
@avers91: Ja swoje spotkania zagram przed północą.


@avers91: ja jestem jeszcze u rodziny. W piątek @chim3ra: napisal mi ze zagramy po świętach bo nie ma dostępu do konsoli. Zgodziłem się. Z @piahu: postanowiliśmy ze tez zagramy w takim wypadku po świętach bo tak nam bardziej pasowało. A z racji tego ze tak napisał współorganizator uznaliśmy to za przedłużenie terminu.


Eeee? Pogubilam się już xD
@puregecko: wczoraj do mnie pisał czy dam rade zagrac dziś wieczorem, napisałem mu ze się postaram ale to nic pewnego bo jadę do rodziny. Uznalem jego propozycje zagrania po świętach za ostateczna