Wpis z mikrobloga

Oj ludzie, ludzie. Niektórzy tutaj reprezentują tak niski poziom intelektualny, że aż mnie to dziwi. Dlaczego nie można skrytykować Pana Daniela "Magicala" Zwierzyńskiego, jeśli jego podejście do widzów jest poniżej krytyki? Zaraz powiecie, że mu zazdroszczę, nie podoba się to nie oglądaj i tak dalej (argumenty typowe dla Polaczków, pelikanów aka łykam co mi dadzą). Sam Pan streamer mówi, że traktuje streamy jak pracę. W każdej pracy trzeba przestrzegać podstawowych zasad. W tym przypadku dla mnie jest to szacunek dla widza. Jakby nie było to Magical istnieje tylko dzięki widzom, jego działalność nie jest fizycznie nic warta. Pamiętacie jak był stream na którym w godzinę zarobił 15 zł i myślał, że sie donejty zepsuły? Nie zepsuły się, tylko ego Pan Knur miał wtedy tak wielkie, że myślał, że wystarczy pierdzieć i kasa będzie sama płynąć. Tak było, ale do czasu. Potem ktoś na wykopie rzucił pomysł green screena i ciśnięcia beki z Gruchala i Magiczny robił to co mu kazali na mirko. Nagle widzowie powrócili i wykop był gut gut. Teraz znowu Pan Daniel myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej. Ciekaw jestem jak długo, zanim powoli pieniążki przestaną płynąć.

Co mu zarzucam?
- kończenie streama bez zapowiedzi. Dzisiaj wystarczyło, żeby powiedzieli co i jak, niestety musimy skończyć z tego i tego powodu, przepraszamy, bo myśleliście, że stream będzie dalej. Wracamy wtedy i wtedy. Ok, to bym rozumiał
- impreza w kuchni, podczas gry na streamie siedzi np. zamulacz Jachimek i upity do nieprzytomności Jaca
- obiecywanie rzeczy na plakacie, których Daniel nawet nie stara się spełnić

Czy są to wymagania z kosmosu? Jak słuchacie muzyki/oglądacie serial i nowa płyta/sezon są słabe, to też nie możecie napisać krytycznej opinii, bo przecież możecie nie oglądać, a hajsu twórcom nie ubędzie? Jeśli wy ludzie będziecie go klepać po plecach, nawet kiedy on leci w #!$%@?, to będzie to robił częściej i na większą skalę. Czekam na dyskusję z kimś na poziomie, kto rzuci jakimś sensownych argumentem, kontrującym moje.

Oznaczam @daniel-zwierzynski , chociaż obawiam się, że tak długi tekst to ostatnio czytał w papierach z sądu.
#danielmagical #patostreamy
  • 6