Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #muzyka #true30 #polskirap #rap

#18
Ortega Cartel - Dokąd tak gnasz feat. Tede

wiem. Wyścig Szczurów skończył się z rok temu. Ona jest Szmatą? tak, wciąż. Jak żyć? dalej nikt nie wie...

a Ortega trzasnęła taki bit pod Jacka, a Graniecki nawinął taką gadkę pod Cartel, że musiałem dodatkowo przemyśleć, czy na pewno chce zalać wykopkowe głośniki Warszawskim Deszczem(mam nadzieje, że z racji święta, ktoś mnie wyręczył -plusk, plusk-)

tu jest Polska, tutaj w święta ludzie piją wódkę(chwalmy Pana!) a hip-house gramy od czasu kiedy czarni skumali, że 2Paca zabił P.Diddy(dalej tak rozkminiają cały incydent, ja sam tak uważam, DIDDY TY #!$%@?).
dalej mało. to może nu-disco-house-hop? wygląda zbyt dobrze. a jak brzmi? jak tocząca się dyskotekowa kula, strzelająca po klejącym od rozlanych drinków parkiecie, robiąca swój popisowy kurs do sklepu muzycznego, odbijając po ścianach wyblakłe okładki starych funkowych płyt.

mając taki kawałek na słuchawkach nie można utrzymać głowy w jednym miejscu. mimowolnie wygrywacie z każdym denerwującym natręctwem. i ciężko wciąż być ponurakiem.
a jak ktoś jest z tych odważnych - to teraz jest najlepszy moment, żeby bez wyrzutów sumienia pobyć pociesznie-żałosnym(tak, ty też nie potrafisz tańczyć). nagle wracają chęci, żeby odkopać z szafy zły gust, nosić obcisłe ciuchy(no zauważyłam, nie wiem czy mi się to podoba...), bo nigdy nie byłeś w lepszej formie.

forma to nie wszystko. i słusznie. ja zaczynam mówić na głos - w tobie miękną tajemnice, na ulicy topnieje asfalt, a wakacje to coś więcej niż kilka dnia z kalendarza...

no ale dokąd tak gnasz?
cytując klasyka:
ruszam w teren, mamy niedzielę
tak wyszło, że jestem w kościele.
(σ ͜ʖσ) ()
KurtGodel - #godelpoleca #muzyka #true30 #polskirap #rap

#18
Ortega Cartel - Doką...
  • 2