Wpis z mikrobloga

#ios #iphone
Mirki chce na zapas zakupić ze 2-3 kable do iphona, koniecznie jeden taki jak w linku do powerbanka, inne sam nie wiem podobno plecione dobre? może ktoś polecić jakieś? najlepiej jakiś długi, średni i ten 20cm co w linku (ale już wyprzedane a innych nie mogę znaleźć)
  • 7
@calkowitybrakrozumu: Generalnie brak tego certyfikatu oznacza, że nie mają w kablu mikrokontrolera który przedstawia się urządzeniu jako autoryzowany kabel od Apple'a/firm, które spełniają standardy Apple'a. Jeżeli iPhone/iPad wykryje, że korzystasz z nieautoryzowanego kabla to chyba obniża wartość ładowania do minimum, no i pewnie w przypadku usterki mogą nie uznać gwarancji czy coś. Tak przynajmniej słyszałem, mogę kłamać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asunez: @umiar: jak jest certyfikat to jest gwarancja ze bedzie dzialac z kolejnymi aktualizacjami ios

sam kabel bez certyfikatu jak jest np minimalniie grubszy to wyrabia gniazdoo ladowania i potem z oryginalnym kablem jest problem, do tego bez certyfikatu mzoe ladowac ale np nie synchronizowac, lub nie ladowac, lub ladowac ale wyswietlac komunikat ze podrobka