Wpis z mikrobloga

Wrzucam osobno bo w komentarzach ktoś mógł pominąć.
Odnośnie ucieczki z Ethereum

Właśnie zakończył się okres blokowania masy ETH wielu dużych ICO.
Tzn, kiedy na różne scamy zbierano pełno jałmużnych w postaci ETH, scamy nie mogły niektórych ruszać przez różne okresy czasu. Często 18 miesięcy. Obecnie coraz więcej z nich zostało uwolnionych. Co za tym idzie, scamerzy będą realizowali zyski i zaczną sprzedawać masę ETH.
Tak więc przygotujcie się hodlerzy na bolesny okres bowiem dużo ETH zostanie sprzedanych w ogromnych ilościach.
Można nawet przewidywać pewien wyścig, właściciele nie będą czekali aż reszta zdumpi im cenę i możecie się spodziewać reakcji łańcuchowej ;)

Tutaj tylko część środków różnych ICO w ETH.
Tragiczna perspektywa, ja bym się bał siedzieć w tej tykającej bombie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przygotujcie się na zrzuty, bo będą duże wyprzedaże:

#bitcoin #kryptowaluty #btc #ethereum #eth #altcoin #scamcoin #shitcoin
cyberpunkbtc - Wrzucam osobno bo w komentarzach ktoś mógł pominąć.
Odnośnie ucieczki...

źródło: comment_842YlZF6omKj8tiC9pcObZ67MtObp5tF.jpg

Pobierz
  • 5
@Rihter: Chłopie, ja kiedyś tu najbardziej jechałem liska. Poważnie. Toż to tak bezczelny scam że ręce opadają. Raz z jednym bordo miałem długą rozmowę na temat liska, tak go jechałem że bidny usunął konto... Nawet szkoda mi się go trochę zrobiło ;)

Z liskiem ja to widziałem tak. Zebrali ICO. Bzykali dupy przez rok i nic nie robili. Nagle się zreflektowali że mogą spompować jeszcze cenę. I zaczęli siać Fame a
@cyberpunkbtc: ludzie ktorzy zebrali setki czy tysiace eht ze scamow nie sa idiotami, nie zrzuca wszystkiego teraz jak eth spadlo o 75%od ath.
Ucieczka teraz z eht ze strata to glupota. Spada bo caly rynek sie kurczy, jak sie tendencja odwroci to bedzie rosnac..
ludzie ktorzy zebrali setki czy tysiace eht ze scamow nie sa idiotami, nie zrzuca wszystkiego teraz jak eth spadlo o 75%od ath.


@Raccooncad1: Jakby to była jedna grupa to może. Ale jak jest ich wiele i kto pierwszy ten lepszy ...