Wpis z mikrobloga

  • 1
@p6syhx wybrałbym mi a1 ze względu na czystego androida 8, który działa bardzo dobrze oraz trochę lepszy aparat. Co przemawia za note 4 to bateria lecz mi a1 spokojnie wytrzyma 3 dni przy normalnym użytkowaniu czyli wifi + wykop. Niedawno mi a1 na ibuygou był w promocji za 650zl z gwarancją i wysyłka z polski.
  • Odpowiedz
@Lingx na 90 % biorę własnie mi a1 tylko jak to jest z tą gwarancją jak się zamawia z chin? Na allegro mogę kupić za 790 zł, czy warto przy tej cenie zamawiać z kraju środka?
  • Odpowiedz
  • 0
@p6syhx jeśli kupisz na ibuygou to można wysłać do Wrocławia i chyba jeszcze na gearbest ale nie jestem pewny w pozostałych sklepach trzeba wysyłać do chin przeważnie. Na allegro jest o tyle lepiej że odsyłacz do sprzedawcy i on ci naprawia na własny sposób.
  • Odpowiedz
@Lingx Jak teraz patrze na ibuygou to cena za 4/64 gb to 220 $ czyli 751zł, wersja 32/4gb kosztuje 670zł , jednak zdecyduję się kupić na allegro za 790zł, dobry wybór? Kupuje z Wrocławia od firmy parktel i mam gwarancje sprzedawcy na 2 lata więc myslę ze dobry wybór.
  • Odpowiedz
  • 0
@p6syhx myślę że źle nie zrobisz tylko żeby była to wersja global. Może jakbyś poczekał z miesiąc to trafiła by się ciekawa oferta.
  • Odpowiedz
@EmPfLiX: pokażesz mi te ofertę poniżej 700 zł bo szukam i nie mogę znaleść. Kod od pirza nie działa. Na aluexpress są oferty po 160 USD czyli poniżej 600 zł.
  • Odpowiedz