Wpis z mikrobloga

#!$%@? o szopenie z tym, że gural pójdzie leżeć. grzywna ew. zawiasy i tyle w temacie. gdyby ludzie dobrej wiary (czyt. wykop) a później media tego nie nagłośnili to by gość chyba nic z tego tytułu nie miał. jak na moje to jeżeli gościu dostanie zawiasy to jak dla mnie największy wymiar kasy, będzie miał nabrudzone w papierach, opinia wyrobiona na całą Polskę. w tym temacie jestem neutralny, nic przeciwko niemu nie zrobiłem, nic dla niego również. śledzę po prostu sprawę bo mnie to interesuje, dla mnie kiedyś był zabawny póki nie obejrzałem jego wcześniejszych akcji. mam córkę prawie 2 letnią i jak oglądałem odshot (poprawcie mnie jeśli źle napisałem) z dzień dobry tvn na jego temat to mam głębszą rozkmine związaną z tym co się dzieje na polskim youtube. nie wiem czy opisane są +18 takie streamy jak bystrzak, magical, pasha, mahonek, nawet ten z czarną czapką i białą czaszką (bo nie moge sobie przypomnieć) djpaladajs, medusa i inne takie półpatusy co utrzymują się za hajs z dzieciaka rodziców powinni mieć wklepane na miejscu +18. to nie jest kontent (jak wy youtuberzy uwielbiacie te słowo) dzieciakom, tylko dorosłym osobom, dla dzieci jest multum filmików tak zwanych family friendly i dla dobra nich fajnie jakby się takie coś nie wyświetlało (tutaj w sumie odshoty też grają wielką role przy podbijaniu wyświetleń więc na moje +18 też powinno być zabronione) dzieciom poniżej 13lat czy tam ilu. nie wiem jak to działa bo nie mam konta z ograniczeniem żadnym, ale spoko jakby youtube zaczął przykładać większą wage na modernizację, bo skoro taki gural przeszedł bokiem i musiałą aż tak wielka afera sięz tego nakrecić to co gdy Twoje dziecko ma dostęp do takich filmów i nie musi zbytnio się głowić by coś takiego wyszukać bo jest w popularnym. heh, kończąc ten post chciałbym tylko powiedzieć, że youtube jest tak samo winne za swoje pojawiające się treści jak i gural. smacznego jajka i lanego poniedziałku, wesołych:)
#gural #patostreamy
  • 1