Wpis z mikrobloga

legendarnym pokemonem w pogo


@paul43: Co? Ja na razie mam tylko te, ktore pokonalam w rajdach i zlapalam. Nie bylo zadnych co dostalam praktycznie za darmo jako unlockable czy cos.
@Azrah: No tak. Bo przecież LEGENDARNY pokemon z gównianego rajdu, który w końcu nawet czterolatek wygra to nie jest za darmo... Rajdy moim zdaniem to śmiech na sali jest i jeden z wielu powodów, dla których przestałem grać.
@paul43: Ja nigdy nie mialam legendary z jednogwiazdkowego rajdu.

A dwugwiazdkowego czterolatek juz nie wygra - chybaze dostanie pokemony 2000+CP na tacy. Bo raczej takich jeszcze nie ma.

Rajdy moim zdaniem to śmiech na sali jest i jeden z wielu powodów, dla których przestałem grać.


@paul43: Glownym problemem z rajdami jest zebranie grupy. W Azji owszem, dziala. W Arabii tez w miare. Ale juz w takiej Afryce czy Europie to
@Azrah: Nawet w małym mieście 50k na wschodzie, z którego każdy ucieka na zachód w poszukiwaniu pracy nie ma problemu ze znalezieniem grupy na rajd. Z drugiej strony za kompletnych zadupiach może być problem, i masz rację, tam może być problem z rajdami. Moim zdaniem liczba osób grających z danym mieście w pogo nie powinna powodować problemu ze zdobyciem legendy, a takie są właśnie rajdy. Jak dla mnie, to każda legenda
w małym mieście 50k


@paul43: u mnie 200k i praktycznie jest tylko jedna grupa, ktora czasem sie zawiaze a czasem nie. A i wspolpracujemy z okolicznymi wioskami i miasteczkami.