Wpis z mikrobloga

nie wiem o co ta cała afera o guralu, debil jakich pełno w internecie, na omegle itp. co druga osoba to napalony janusz koniobijca, gural nie jest pedofilem tylko debilem, jak np. rafonix siedział z pistoletem I groził, że #!$%@? komuś łeb, to jakoś nie było szumu, że psychiczny morderca grozi dzieciom, ja nie wiem wy nowi w internecie czy jak
#gural #patostreamy #rafonix
jaglak99 - nie wiem o co ta cała afera o guralu, debil jakich pełno w internecie, na ...

źródło: comment_2iTsnjFZXtORpPrqHhMSoNSrRSdZPJts.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Widocznie o coś jest skoro prokuratura się zainteresowała. Teraz zaczyna się relatywizowanie winy Gurala. Jeśli widziałeś jakieś chore akcje rafonixa to zbierz nagrania i zgłoś gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
@jaglak99: Ale rafonix nie groził, że zniszczy wykop. W aferze z Gruchalem nie chodzi o żadne domniemane pedofilstwo, to po prostu najzwyklejsza w świecie wendeta urządzona przez rozjuszoną społeczność portalu wykop. Akurat tak się złożyło, że trafiło na niego. Zresztą sam podjudzał niepotrzebnie wykopków. Miał chłop po prostu pecha, że trafiło na niego (choć sam, w dużej mierze, jest sobie winien) - życie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zyjesz pod kamieniem? Byl szum na rafonixa, jednak na niewiele sie zdal. Jak nie udalo sie z tymi dowodami, ktore aktualnie sa to nie ma sensu uderzac z tym samym drugi raz, tymbardziej, ze przestal odwalac(no chyba ze o czyms jeszcze nie wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Jesli chodzi o gurala, co stream podawal co raz to wiecej powodow aby go udupic. Inaczej by wygladala sytuacja, gdyby
  • Odpowiedz