Wpis z mikrobloga

jak t-mobile probowało oszukac mojo mamke na 2400 pln. Mame posiada jeden nr w T-moble/ erze od ponad 20 (!) lat. jako ze konczyla sie umowa zaczely sie telefony z nowo oferto. Mame potrzebowala nowego lapka wiec zgodzila sie na oferte nieograniczony internet, rozmowy i laptop della za 120 miesiecznie. 5 razy pytala o laczna miesieczna kwote i tak 120 psze Pani. Pierszy rachunek 220zl :/ tel do call center i łooo Pani musiala zle zrozumiec! na szczescie mame moze skorzystac z prawa odstapienia od umowy. stszeszta sie mirki! #t-mobile #cebuladeals #oszukujo #wyludzenie #afera #krecimymalysza
  • 19
  • Odpowiedz
@BartZzaMorza: tak jest dosłownie wszędzie- magia "nie zrozumiałeś nas" infolinii. Mi się umowa kończyła w lutym, też zadzwonili, blablabla, 13 lat, blablabla, doceniamy, blablabla super spersonalizowana oferta. Mnie obchodziło tylko obniżenie rachunku, całą resztę mogli sobie wsadzić.
Tak tak, dokładnie tak, taki sam rachunek proszę pana. Dokładnie xx,xx zł.
Tak, zgadza się super. Pierwszy rachunek i co? I 20zł więcej. Telefon na infolinię.
Noo tak proszę pana widzę tu jakieś
  • Odpowiedz
cebuladeals


@BartZzaMorza: Jak rozumiesz ten tag? Że oznacza się tym informacje o tym, że ktoś u ciebie czegoś nie rozumie?
Otóż nie – służy do oznaczania informacji o okazji cenowej.
Nie, to, że ktoś u ciebie w rodzinie czegoś nie zrozumiał, nie jest żadną okazją.
  • Odpowiedz