Wpis z mikrobloga

@cycman1916 typie, zablokowałeś dostęp do wątku, ale mam to w dupie, taki przejaw głupoty musi być piętnowany, bo chyba faktycznie masz coś więcej z Guralem wspólnego skoro nawet bronisz się tak nieudolnie jak on. Napisałeś, że popierałeś niszczenie go za pedofilie, wcześniej pisząc, że plażowanko i robienie całorocznego streama rozwiązałoby problem, także ładnie masz nasrane. Jawnie przyznałeś, że wysypałby piach na podłoge i cały wykop machnąłby ręką na przestępstwa plastusia, a 50 ameb ci w tym przyklasnęło. Okazuje się, że obok ogarniętych ludzi tutaj, jest tu masa rakotwórczych osobników, którzy psują ogólny odbiór, a wręcz ośmieszają portal, także trochę się tu wam tworzy takie kółko wzajemnej adoracji jak na youtubie, z którego tak się śmiejecie. Zatem można gardzić bez wyrzutów sumienia. #gural #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
@Eiro:
1. Błagam powiedz że b8...
2. Wykop to portal ze śmiesznymi obrazkami więc gdzie tu poważni ludzie...
3. Gdyby zrobił plażowanie byłoby po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raspajpi: przecież na wykopie jest dosłownie wszystko, więc co to za #!$%@?, że to tylko śmieszne obrazki XD nie szukam w internecie poważnych ludzi gdy jest miejsce na bekę, ale tolerowanie w internecie typa, który objawiał pedofilskie zapędy, powinno wykraczać poza granice beki u ludzi, którzy uważają sie za normalnych, nawet #!$%@? w internecie. Jak można tego nie rozumieć? Jedni chcieli go #!$%@?ć, bo mają rigcz, a drudzy, bo olał cele
  • Odpowiedz
@Eiro: Ty zastanów się nad usunięciem konta ()
Rejestrujesz się na portalu na którym nie znasz żadnych podstaw czy popularnych memów po czym myślisz jaki to ty jesteś inteligentny że ganisz tych wykopków że robią sobie bekę ()

Wykop to specyficzne miejsce najwidoczniej nie dla ciebie...
Jeżeli w ogólne znajdzie się miejsce odpowiednie dla ciebie ponieważ jeżeli wchodzisz wszędzie nie znając żadnych podstaw
  • Odpowiedz
  • 4
@Eiro weź już #!$%@? usuń to konto. Rzygać się już chce kiedy co drugi typ pruje się jak ty. Nie ogarniasz poczucia humoru na tych tagach to miło było poznać. Nikt płakać nie będzie.
  • Odpowiedz
@Raspajpi: wasz jedyny argument na wszystko, to jakieś przeświadczenie o byciu elitą i że człowiek potrzebuje DOŚWIADCZENIA, żeby się tu odnaleźć, a jak się z wami nie zgadza, to na bank nie pasuje, więc z automatu: #!$%@?, usuń konto. No zajebiste podejście, jest się czym szczycić XD Rozumiem, że wasz przedział wiekowy to 14-17, bo nie wierzę, że chłop 25+ daje #!$%@? o to, że typek nie wywiązuje się z obietnicy
  • Odpowiedz
@Eiro: Możesz mi powiedzieć gdzie JA chwalę zachowanie Gurala? Albo JA piszę że jak to cytujesz masz wypie**ać? Ja ciebie tylko informuje że jeżeli rejestrujesz się na stronie powinieneś zapoznać się o co na tej stronie chodzi i jak wygląda na tej stronie humor a nie przychodzisz do nas i próbujesz ustalić swoje zasady że coś jest śmieszne a coś nie jest.
To ty jesteś tutaj gościem i powinieneś się
  • Odpowiedz
  • 0
@Eiro z tym plazowaniem i niespełnianiem obietnic to była jedna wielka ironia. Zacznę od faktu, że wykop to nie jest #!$%@? instytucja od łapania pedofilii czy niszczenia wszystkich na yt.
Głośne dyskusje na tagach były kiedy Gural wyzywał te dzieci, ale hejtu na niego nie było na tyle , żeby go niszczyć, trochę ludzie go powyzywało i pewnie na tym by się skończyło. Dopiero kolejne jego krzywe akcje całkowicie #!$%@?ły publikę i
  • Odpowiedz
@Raspajpi: właśnie masa rzeczy i memów mnie bawi i jest jak najbardziej dla mnie, to ty próbujesz mi wmówić, że niezgadzanie się z jedną rzeczą oznacza, że pruje się tu o wszystko. Co to za reżimowe podejście, zastanów się. XD Wyrażam tylko swoje zdanie, więc skoro już o #!$%@? się gdzieś nieproszonym mowa: nic personalnie do ciebie nie kierowałem, sam wprosiłeś się do tej dyskusji nie wnosząc w sumie nic oprócz
  • Odpowiedz
@Dr_Riv: jeśli to była ironia, to słaba w #!$%@?, a tej się nie kategoryzuje na portale, jakby co. Sami twierdzicie, że jego największe grzechy są sprzed 2 lat, a on po prostu #!$%@?ł was niespełnianiem "obietnic", bo przecież ostatnimi czasy zachowywał się normalnie, a wszystkie shoty są stare. Wypiął się na streama, przykozaczył i tym naprawdę zirytował ludzi. Co jest w sumie słabe na maxa, bo dojechany powinien zostać dawno, a
  • Odpowiedz
  • 0
@Eiro powtórzę, wykop go wyzywał od pedofilii znacznie wcześniej, ale to nie jest instytucja od łapania takich osobników, to tak naprawdę było na miarę możliwości, co portal ze śmiesznymi obrazkami może zrobić. Dopiero, gdy to wszystko poszło za daleko machina ruszyła, znalazły się osoby odpowiedzialne i reszta poszła za nimi i wtedy realnie można było coś zrobić.
  • Odpowiedz
@Eiro: Dlaczego gwiazdkuje? Widać że ktoś regulaminu nie czytał... Pkt 5.3 podpunkt a:

wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl

Więc gwiazdkuje by wypowiedź nie była wulgarna to tak samo jak zapytać się po co ktoś wypikowuje przekleństwa.

Teraz 2 sprawa gdzie pisałeś o dzieciach atakowanych przez Gurala?

@cycman1916 typie, zablokowałeś dostęp do wątku, ale mam to w dupie, taki przejaw głupoty musi być piętnowany, bo chyba faktycznie
  • Odpowiedz
@Eiro: Polecam ci czasami wychodzić z domu i dotlenić mózg, bo widzę, że mózgownica ci się przegrzewa. Skoro cie zablokowałem to znaczy, że nie mam nic więcej do dodania.
  • Odpowiedz
@Raspajpi: Odnosisz się do rzeczy które są już wyjaśnione. Widzę, że chcesz zrobić ze mnie półmózga, ale ci się nie uda już. Wyjaśnione. A meme z plażowaniem to najgorszy bezbek i autodiss postujących jaki tu widziałem, ale każdy ma inny gust, wiadomo. Aha, a wypikowanie przekleństw to co innego niż gwiazdkowanie ich w tekście, przecież i tak przeczytam to jako przekleństwo, więc jeśli nie chcesz być wulgarny po prostu zastąp to
  • Odpowiedz