Wpis z mikrobloga

@tosia-strawa: Nikt nikomu zycia nie zniszczyl, to nie my rozbieralismy dziewczynki na live, nie my zyczylismy ludziom smierci, nie my rajdowalismy dziecmi w. Stylu cipka cipeczka( to nie jest esensja humory) Czytal wykop i widzial co, kto pisze na Wykop.pl jesli sie nie poprawichroni, wszystko na niego wyjdzie. Tak i tak policja by sie nim lepsza zajela, troche pozniej ale zajelaby sie :D A teraz dziecko lec na wieczorynke i lulu
  • Odpowiedz
@Tajemniaczek: MY?! Ziomek, Twoja pierwsza wiadomość na mirko to

"Czyżby guralek zacząl plakac? Oraz prosi o wybaczenie? xD Gdzie on zyje? Jak jest pedofilem to sie nie zmieni, to tak jak wychodzeniem z nalogu, jednego dnia spoko a potem chcica :D"

usuń konto sezonowcu
  • Odpowiedz
@Eppis: @Kurunki: Nawet mi was nie żal. Udzielacie sie w tagach tylko #patostreamy typowe polskie prostaczki.
Gural jest debilem, a nie żadnym pedofilem. Jełopem z 70iq. Żałosne, że są w tym kraju takie zwierzęta. Dobrze, że stąd wyemigrowałem bo sami na siebie sracie, a później mówicie, że to kogoś innego wina, diabła czy kogo tam wybierzecie na wyborach. Przykre
  • Odpowiedz
@69guziec: spoko guziec mozesz usuwac konto :D moze i jestem zielonkiem bo nie chcialem sobie konta zakladac :D Guziec jak nie my to tez proponowales dzieciom to samo co gural gratuluje :D A moze kolejny obronca pedo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obronca sie znalazl? Jak zielonki gurala? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam sobie guralek jest winny tego co odwalil i on za to
  • Odpowiedz
@LogosPrawdy: nic nie zrozumiałem z tego bełkotu, reprezentuj tutaj wyższy poziom niż typowy Maciuś jeśli chcesz prowadzić inteligentną rozmowę. bo widzisz w tym pięknym Kraju z którego ty amebo wyemigrowałeś, są ludzie którzy mają wybitne poglądy w których pedofilia powinna grozić kastracją. Żyj sobie w krajach Tenczynek a tu już nigdy nie wracaj.
  • Odpowiedz
@69guziec: Czlowieku obrazasz zielonka choc sam nim byles niedawno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratuluje inteligencji "byla zielonko" Nie musze patrzec i czytac co jakis jelop pisal wczesniej, poprostu wyrazam zdanie. Ale jak nie rozumiesz o co w tym chodzi to usun konto, to nie jest gra strategiczna ze musisz kazdego sprawdzac, co napisal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moze ze juz jestes takim czlowiekiem
  • Odpowiedz