Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał nad braniem samochodu w leasing to serdecznie odradzam idea leasing. Nie wysylają faktury po czym wysylają monit na 70 zł, który po aferze anulowali jednak trzeba bylo zapłacić 140 zł odsetek za ten czas do którego dosłali fakturę XD. To oczywiscie nie wszystko w czasie jak próbowałem wyjaśnić sprawę z odestkami wysyłają kolejny monit na 70 zł o zapłatę za te odestki XDDD które zdecydowałem się zapłacić dla świętego spokoju oczywiscie kilka dni przed otrzymaniem drugiego monitu. W oddziale to wiadomo „nie wiemy jak bo to do centrali wszystko idzie niech Pan dzwoni tam”. To na #!$%@? są te oddziały w takim razie skoro nic tam nie można załatwić? Złodziejska polityka firmy pomimo tego, że przy podpisywaniu umowy napisałem maila na jakiego chce otrzymywać fakturę dalej wysyłają ją tylko listem zwykłym ekonomicznym. Dawno nie spotkałem tylko kretynów w jednym miejscu. Jeżeli chcecie być #!$%@? na każdym kroku to jak najbardziej mogę polecić to gówno bo firmą tego nie nazwę. #leasing #idealeasing #oszukujo #zalesie #zlodzieje
  • 3
  • Odpowiedz
@glogu: idea wysyła fv pocztą to skąd wiesz że nie wysłali poprostu nie dotarła do Ciebie a ich to nie obchodzi bo powinieneś zgodnie z umową przelać kasę nawet bez otrzymania FV na rachunek z umowy.
  • Odpowiedz
@glogu: Spłata leasingu powinna odbywać się zgodnie z harmonogramem, a nie dopiero wtedy, gdy otrzymasz fakturę. W sumie to i tak masz szczęście, że chcieli coś anulować.

Ale zgadzam się z tym, że Idea/Getin szybciutko naliczają liczne opłaty karne i odsetki, więc to nie jest leasingodawca dla kogoś, kto nie jest wzorowym płatnikiem.
  • Odpowiedz