Wpis z mikrobloga

Mam dla was prezent wielkanocny - zarwałem dzisiaj nockę w ramach pokuty i tym sposobem wyszedł pierwszy promocyjny numer ''Życia w gorących'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LINK: http://www4.zippyshare.com/v/BaXwhgb1/file.html

Tyle byłem w stanie zrobić samemu - nie ukrywam że do pozostałych rubryk poszukuję specjalistów od danych dziedzin, wszystkie szczegóły są w PDF-ie, jak coś to piszcie na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam że oficjalny tag to teraz: #zyciewgoracych
PS: Jak chcecie coś zasugerować, jakieś rubryki czy coś to jestem otwarty na propozycje.
PS2: Gdzie mam wrzucać te PDFy? Zippy to nie jest najlepsza opcja bo plik może zaraz wygasnąć.

#heheszki #humorobrazkowy
  • 210
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: człowieku, przecież to jest najlepsze co spotkało ten portal od czasu afery zbożowej xDDDD
dożywotnie propsy za coś takiego, usmiałem się co niemiara

btw. przy czytaniu tejże gazetki zdałem sobie sprawę jak bardzo hermetyczną grupą są wykopki. daj to normalnemu człowiekowi, który w necie ogląda tylko wiadomości i pocztę to nie będzie miał pojęcia co tu się wyprawia
  • Odpowiedz
@Xax92: Poprawiam właśnie główne błędy do następnego wydania - przy okazji przygotowuję makietę z prawdziwego zdarzenia gdzie w łatwy sposób będę mógł wklejać treści pozyskane od redaktorów poszczególnych działów, znalazłem też opcje poprawiające czytelność i spójność całej gazety. Z tego co się orientuję od osób w wiadomościach prywatnych to około 1/3 treści w tym wszystkie puste pozostawione w numerze promocyjnym będą realizowane przez inne osoby.
  • Odpowiedz