Wpis z mikrobloga

#mocnyvlog to #kononowicz z hajsem XD
Cytryna = Nero
Asterka = BMW - oba samochody musiały zostać sprzedane gdy zabrakło hajsu.
Ból dupy o trafne komentarze/opinie widzów jak się robi coś nie tak.
Obaj mieszkali z mamą - Konon oczywiście do czasu aż mama umarła.
Żebranie o prezenty i paczki.
Umiejętność poprawnego wymawiania nazw produktów oraz czytania ze zrozumieniem listów od fanów na podobnym poziomie.
Megalomania, nazywanie siebie gubernatorem/prezydentem miasta.
Waga oraz rozmiar biustu również podobny.
Ulubione jedzenie to to przygotowane wcześniej przez kogoś, zamiłowanie do fastfoodów.
#polskiyoutube
  • 23
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: #!$%@? jajca mam na to wasze nietagowanie na nocnej. Jeśli chce przekazać jakąś informacje ludziom którzy się interesują danym tematem to czemu mam nie tagować? Rozumiem, że wasze posty o sraniu do ryja i o anime/furry lepiej nie tagować dla dobra innych osób ale nie #!$%@? się do ludzi którzy korzystają z tego serwisu zgodnie z jego założeniem i mają do przekazania jakieś w miare sensowne treści.
  • Odpowiedz
  • 1
@eSUBA94 no i co z tego? Grund że kogoś dupa szczypie i się #!$%@? o jakieś pierdoły żeby sobie ulżyć oczekując atencji...
Nawet mi Cie @silownia nie żal, poszukaj deszczu w Los Angeles czy zrób coś innego pożytecznego ;)
  • Odpowiedz
@eSUBA94: swoją drogą to kiedyś mieszkała osobno, i niby pod pretekstem choroby przeniosła się do niego i mimo, że miało to byś tylko na okres po operacji to trwa to już chyba z rok, nie zdziwiłbym się jak by ją wziął by zmniejszyć koszty utrzymania domu, bo pewnie jak przystało na typowego Polaka zbudował dom na zasadzie "postaw się, a zastaw się" a hajsów coraz mniej, znam analogiczną sytuację, gdzie typ
  • Odpowiedz
@eSUBA94: to już inna sprawa i tego zbyt nie wiem skąd to osobne mieszkanie, ale pamiętam, że jak zabrał ją po operacji to coś mówił ,że na jakiś czas musi z nim mieszkać, kojarzę też że kiedyś musiał jechać do Kielc jak jest zastrzyki robił, więc musiała mieszkać gdzięś indziej
  • Odpowiedz