Wpis z mikrobloga

Drogi @wykop (ie) i @a__s

Bo mi nie działa! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak jak na screenie z ustawień, chcę dostawać wiadomości tylko od obserwowanych. Tymczasem nadal może pisać każdy (sprawdzone!).

Do tego:
- odsubowanie, czy zasubowanie kogoś nie zmienia licznika w "Społeczność", ale to szczegół
- serio jeśli nie chcę dostawać wiadomości od jednej tylko osoby na wykopie, a od innych tak, to muszę obserwować cały wykop oprócz niej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) osoba jest na #czarnolisto i nie obserwuję jej - jeśli chodzi o wiadomości prywatne jedyne co to daje, to że mi się powiadomienia na kopercie nie wyświetlają, a chciałbym nie dostawać od tego użytkowania żadnych wiadomości, tymczasem dostaję regularnie

chcę dostawać wiadomości tylko od obserwowanych


właściwie, to chciałbym aby każdy mógł do mnie napisać z wyjątkiem osób od których sobie nie życzę - to dostawanie wiadomości tylko od obserwowanych uważam za półśrodek...

#wykop #popsute
cultofluna - Drogi @wykop (ie) i @a__s

Bo mi nie działa! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak jak na s...

źródło: comment_NRqv8ssngVnwd1ud5R864lGnaNWxBU1v.jpg

Pobierz
  • 5
@cult_of_luna musisz usunąć zaczętą rozmowę z osobą, którą masz na czarnolisto, dopiero wtedy nie będzie mogła wcale pisać

Każdy z kim rozmawiałeś wcześniej może do Ciebie pisać na pryw nawet jak zmienisz na to, że chcesz żeby mogli pisać tylko obserwowani. No chyba że całkiem zablokujesz prywatne wiadomości.