Wpis z mikrobloga

Mirasy kochane, potrzebuję #pomocy. Dzisiaj mój różowy znalazł 2 pluskwy w łóżku. Mamy sąsiada, który jest totalnym syfiarzem i pewnie przewędrowały od niego. Poratujcie namiarami na dobrą, sprawdzoną firmę w Łodzi, która zajmie się tymi sukami. Kanapa ma 2 miesiące i trochę będzie szkoda ją wyrzucać. Wystarczy, że będę musiał panele dzisiaj po robocie zrywać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pomocy bo mnie krew zaleje

#robactwo #pluskwy #lodz
  • 14
@MalinowyStworek: współczuje. Też mieliśmy sąsiada menela od którego prawdopodobnie przychodziły i dopiero remont mieszkania pomógł. Wszystkie meble out, pościel i ciuchy do prania. Pryskanie mało pomaga, bo mogą przejść z jednego miejsca w drugie i co bardziej wkurzające- mogą się zahibernować i udawać że ich już nie ma by po paru miesiącach wrócić.
@MalinowyStworek: Możesz na allegro kupić zestawy do oprysku rotacyjnego - klika różnych specyfików. U mnie częściowo pomogło do czasu jak administracja nie zleciła globalnego odrobaczania. Ale jak wpadła ekipa to pokazali, że jeszcze nie wszystko wybiliśmy:)
@MalinowyStworek: przypomniało mi się jak mi jedna osoba opowiadała że w końcu im się udało pozbyc. W skrócie ciągle pisać i dzwonić do administracji i potrzeba było nie jakieś tam psikwawki ale taka 'bomba' gość w pełnym kombinezonie niczym saper zostawiał to i powrót do mieszkania był chyba możliwy po 24h
Administracja ma zająć się tematem. Koszt dla mnie ok 200 zł. Teraz jeszcze czekam na tel. kiedy i o której. Mam nadzieję, że nie zrobią tego za tydzień. Faktycznie tak jak radzi @Raziel92 i @AdamES trzeba będzie ich zalać pismami o odpluskwianie całego bloku bo inaczej działanie na własną rękę nie ma sensu.
Do kanapy chyba i tak dzisiaj kupię jeszcze parownicę. Czytałem, że to jeden ze skuteczniejszych sposobów. Dzięki Miarsy
@Zian mam całą miskę tego plugastwa, mogę im dać.

ADM stanęli na wysokości zadania i... Rozwiesili na drzwiach karteczki, że pojawiły się pluskwy i proszą mieszkańców o kontakt pod nr tel. ))¯_(ツ)_/¯

Generalnie ADM zajmie się pluskwami na korytarzach i w piwnicach. Mieszkania lokatorzy robią na własną rękę. Czyli marna szansa, że starsze, samotne babcie to zrobią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MalinowyStworek: Na korytarzach to są może chwilę, a do piwnicy pewnie nawet nie zajrzą.

Idź do nich raz z prośbą o interwencję w mieszkaniu. Za drugim razem weź ten słoik i im postaw.