Wpis z mikrobloga

Szukam odkurzaczy jak ilife ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiście mam x5 czy jakieś x5 pro, ale rodzina szuka czegoś co nie musi mieć mopa. Turboszczotki też nie, chociaż ustawianie timera na konkretną godzinę by się przydało (i żeby nie ustawiać go codziennie). Widziałem V5 na promo za 116$, ale zastanawiam się czy coś lepszego/tańszego się znajdzie. Budżet do około 160$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gearbest #banggood #aliexpress #ilife #odkurzacz
  • 16
@xDrope: Z tego co słyszałem, roboty ilife łączące mopowanie z odkurzaniem - trochę gorzej odkurzają. Ja bym polecił a4s, fajnie odkurza - ma turbo szczotkę i ustawianie na konkretną godzinę. Mam 3 miechy i jestem mile zaskoczony.
via Android
  • 0
@niera v7s. V7 ma aplikację, ale chyba nie ma mopa. Ogólnie spoko, mieli przystosowane mieszkanie, więc nie mieli takich początkowych problemów jak ja (kable, rzeczy na podłodze). Trochę im brakuje ściany wirtualnej, którą chyba można dokupić za 15$ (i pewnie dokupią) i mają inne mopy niż ja. Natomiast z samego użytkowania są bardzo zadowoleni i nie latają już z odkurzaczem tak często jak wcześniej i jest na co dzień czyściej.