Wpis z mikrobloga

Ech mircy, trzymajcie kciuki żeby moja różowa wyszła dzisiaj z trzydniową córą ze szpitala. Dorosły facet jestem a płaczę bo nie mam jak im pomóc do czasu odwiedzin... dajcie pare plusów niech zobaczą, że nie są same. #!$%@?ć tagi (i tak nie działają)
  • 31
  • Odpowiedz
@pilot1123: niby tak i rozumiem, że dla nich to byłoby dobre, ale różowa śpi tylko 2h na dobę i na głowę dostaje bi ciagle słyszy, że robi cis nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? te położne, jak jestem w szpitalu to miłe, że aż rzygam tęczą, a jak nie ma odwiedzin to szkoda sczempić ryja
  • Odpowiedz
  • 2
@JerryStoned jak najszybciej zabrać do domu. Pobyt w szpitalu nikomu nie pomoże. Ale nie wydadzą jak waga nie zacznie rosnąć. Futrowac pasza ile wlezie.
  • Odpowiedz
@CzarneChmury: niew żóna - siostra ( ͡º ͜ʖ͡º) ja nie daję rady tylko dlatego, że nie mogę być przy nich
@ofczy: ale w razie czego to pomoc medyczna na miejscu, chociaż chciałbym mieć je obie już na miejscu
@gregor40: tak, pierwsze :) japa mi się cieszy od niedzieli, tylko boli mnie jak słyszę albo widzę różowego jak się męczy się z tymi położnymi
  • Odpowiedz
@JerryStoned: Będziesz miał huśtawki nastroju przez jakiś czas (bo zmieni Ci się trochę życie), ale potem, jak pisałem wszystko wróci do (lepszej) normy. I z każdym tygodniem/miesiącem bedzie fajniej :D Pozdtrawiam tradycyjnym "Wychowaj jak swoje!"
  • Odpowiedz
@JerryStoned nie stresuj się. Moja żona z pierwszym naszym dzieckiem miała depresję, ale wspólnie działając koło maleństwa daliśmy radę. Początek zawsze jest ciężki, ale później jest coraz łatwiej. Ma dwóch synów i życia sobie bez nich nie wyobrażam. Poowodzenia :)
  • Odpowiedz
@JerryStoned i know that feel. Mój mąż też już chodził po ścianach, bo pielęgniarki się mną nie interesowały. Polecam wypis na własne żadanie. Najlepsze co mogłam zrobic!
  • Odpowiedz
@JerryStoned: 10% spadku wagi to fizjologia, niech sobie nie da wmówić inaczej. W domu przystawiać dużo i często. Jak coś wezwać doradce laktacyjnego. A jak się wyśpi to będzie tylko lepiej
  • Odpowiedz