Wpis z mikrobloga

Apropo zielonek co tutaj tylko ferment sieją na temat serwera rafonixa, porównanie oficjalnego klienta tibii z clientem tibijki odpalonym w open gl w 1080p z odblokowanym klatkarzem i z klatkarzem ograniczonym do 10 klatek na sekunde. Gdyby kopało kryptowalute, to czy by zużycie gpu spadło do paru % w przypadku ustawienia fps na 10? No właśnie.
Zużycie GPU i tak jest o wiele niższe niż z oficjalnym clientem na oficjalnym serwerze. Zużycie CPU również dużo niższe, a o ramach to nawet nic już nie mówię.
Tibia może wam "lagować" tzn przycinać w zależności jaki sterownik wam tibie gra.
#rafonix #tibia #patostreamy #gural #afera
N.....y - Apropo zielonek co tutaj tylko ferment sieją na temat serwera rafonixa, por...

źródło: comment_8DD1dAJdcem3sDT6ngxWhYeXyopU4BRW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Nedkely: aha ok. To moze ja porownam statego klienta wowa do obecnego? To porowbanie jest tak bez sensu ze az smiac mi sie chce. Obecna tibia za sprawa dodanych wielu nowosci jak bar do castowania zwiekszaja zuzycie tak samo nowy klient ma wyzsze wymagania a co za tym idzie bo widze ze nie ogarniasz zuzycie procesora czy innych podzespolow potrafi byc tak gigantyczne jak granie w jakas niwa gierke. Jeszcze rok
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Nie wiem czy jest sens ci tłumaczyć, bo sprawiasz wrażenie jakbyś się urwał z choinki.
Stawiana jest teza, że klient otsa kopie walute, porównałem zużycie client ots z oficjalną tibią, tak by rozwiać wątpliwości że tibia jednak swoje wymagania ma i zawsze coś pobiera.
  • Odpowiedz
@Nedkely: eloth juz od jakies 1,5 roku zaczal robic wysokie zuzycie, to samo mozna tu przywolac pare innych serwerow 7.4 czy inne wersje ktore od dlugiego czasu robia takie zuzycie. Anyway granie na serwerach elotha to edycja w edycje to samo. Nic nowego i sensownego nie dodaja oprocz mini niwosci kosmetycznych.
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Wina leży w całości po optymalizacji clienta gry i dalszym jego przeróbkom na potrzeby prywatnych serwerów ot i tyle.
A ludzie łykają jak pelikany screenshoot z kodem wyciągniętym z przeglądarki chrome jakiejś strony. XD
Boże czy ten portal aż tak nisko upadł.
  • Odpowiedz
@Nedkely: Pamiętaj, że nie musi wykorzystywać pełnej mocy karty, może wykorzystać np. 1% tej karty. Przy tylu graczach ile może tam być jest to całkiem sporo. Pamiętać też trzeba, że można też kopać przez CPU, bo głównie gracze skarzą się na ścinki, gdzie może być całkiem duże wykorzystanie procesora. Ale pewnie też mogą sobie bajki pisać, bo jak mają core duo z ubiegłej dekady to wiadomo, że im tam ścina XD
  • Odpowiedz
@Maziar1337: Są ścinki bo mają serwer za 100zł żeby jak najwięcej zarobić. Ten serwer tworzą debile nie programiści. To jest na gotowych plikach serwerowych pobranych z internetu, postawione i działa. Oni sami nie wiedzą o większości bugów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nedkely Dzięki. Sam miałem to robić, ale machnąłem rękę na debili. Kurła trzeba naprawdę nie być najmądrzejszy by takie bajki pisać xDdd

Jest tyle sposobów na scammowanie i akurat jakaś debilna metoda na bitcoiny o której każdy gada jak o miejskiej legendzie od półtorej roku miałaby być metodą którą wybrał rafonix XD autyzm overdose.
  • Odpowiedz