Wpis z mikrobloga

@uhu8: Ja to wiem. Tylko nabijam się z kosmicznej naiwności ludzi, którzy uwierzyli, że koncerny wezmą 10 gr na litrze na siebie. Nie wezmą. Dziś paliwo drożeje o 10 gr z dnia na dzień i powiesz, że z powodu cen ropy. Za parę dni podniesie się znowu o parę groszy z tego powodu. Za parę dni znowu. Nikt nawet nie zapyta, bo przecież ceny rosną. A że przy okazji się tam
  • Odpowiedz
lata temu można było pomstować na PO? Oni żadnych opłat nie podnosili wtedy ;)

@GordonLameman3: i co, ceny paliw jak w pysk stabilne przez 8 lat, nawet bez groszowych zmian?
O ile mnie pamięć nie myli, to akurat za wczesnego PO ceny poszły mocno w górę (częściowo trafiło na skok cen surowca). Potem wrócił PIS i na początku ceny paliw zjechały do poziomów nie widzianych od lat. Teraz od wakacji pną
  • Odpowiedz
@uhu8: No, ale wtedy zrzuciło się na karb PO. PIS całe konferencje o tym robił i gadał.

To teraz trzeba ich zwalczać tą samą bronią - ich własną głupotą.
Oni mają tak głupich wyborców, że ci uwierzyli, iż nowa opłata NIE zostanie na nich przerzucona...
  • Odpowiedz
  • 0
@AlgorytmPrima: Ależ jest. Ale napiszę jeszcze raz, skoro kontekst moich wpisów jest mało widoczny. Chodzi o to, że stacje ciągle zmieniają ceny i rzadko tłumaczą się z tych podwyżek. I tak samo gdzieś wepchną dodatkowe 10 gr opłaty. Więc po pierwsze, ludzie którzy wierzą, że nie stracą na tej opłacie są kosmicznymi naiwniakami, a po drugie, ile by nie podnieśli, od dziś miej świadomość, że bez tej opłaty płaciłbyś 10 gr
  • Odpowiedz