Wpis z mikrobloga

Mireczki! Mam nadzieję, że nie zawiedzie Was brak cycków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś chciałbym się podzielić małym sukcesem czyli publikacją moich zdjęć w magazynie internetowym HUF Magazine. Całość materiału można zobaczyć tutaj: LINK. Więcej zdjęć w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. światło tylko naturalne bez żadnych dodatków :) #dabrovskycom #fotografia #moda
ukrytysmok - Mireczki! Mam nadzieję, że nie zawiedzie Was brak cycków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzi...

źródło: comment_w60wDl51xMlo9lbzkW0Y8LaNmBc0AiBk.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@ukrytysmok Właśnie widać, że światło zastane. Szału nima. Ale właśnie takie zdjęcia lubię najbardziej, a nie pokaz umiejętności w photoshopie i wyimaginowane nienaturalnie piękne światło.
  • Odpowiedz
@sorek: mimo wszystko jedne i drugie aparaty to dla mnie mistrzostwo :) Korzystałeś z fuji? Serio ergonomia i przyjemność z pracy mnie rozwala. W Sony uwielbiam podgląd ostrości, działa dużo lepiej więc fajnie się ostrzy z manualnymi szkłami. W a7r iii dodali joystick, który mega też ułatwi robotę :)
  • Odpowiedz
@ukrytysmok: to, że właściwie nic do fuji nie pasuje ;) W sony pasuje wszystko, a sam mam sporo szkieł Canona które świetnie działają z AF przez metabones :) Na A6X00 możesz nawet speedbooster wrzucić co robi z Twojego aps-c pełną klatkę - taki bajer :D

Natomiast co do 24-70 to ja czekam na testy nowego Tamrona 28-75mm f2.8 pod Sony E bo ze swoją wagą i rozmiarem jeśli tylko będzie dobrze
  • Odpowiedz
@arysteasz: raczej ciężko. Ja pierwszej modelce zapłaciłem stówę za pozowanie, z nią zrobiłem sobie kilka zdjęć do portfolio , a dalej już jakoś samo poszło. Po pierwszych zdjęciach łatwiej było się rozwijać
  • Odpowiedz