Wpis z mikrobloga

Witam Wykopki!
To, co się dzieje nie mam pytań.
Nagle wszyscy YouTube'rzy się odpalają i kręcą aferkę większą niż gural.
Vojtaz wiem, że teraz czytasz i śledzisz mój każdy ruch i wiedz, że jak przeprosisz to nie usprawiedliwi tego co zrobiłeś.
U Pana Atora mówisz żę byłeś naiwny że dziewczyny do ciebie pisały? (to rozumiem z twojej wypowiedzi)
Przypominam ci, że ty do niej cały czas pisałeś do tej dziewczyny :)
Wiesz czemu nie piszesz o tych dziewczynach?
Bo nawet nie wiesz, która to była XDD
Sam zapraszałeś tę dziewczynę na Skype i dalej mówisz, że cię prowokowała?
W dodatku przypomnę ci, że razem z tą dziewczyną robiłeś Dubbing do drollercaster'a i jak była rekrutowana mówiła ile ma lat.
Wiedziałeś to Wojtek.
Cały czas się chcesz teraz bronić, że nie jesteś pedofilem?
Wiesz co zrobiłeś.
Wojtek mówisz, że chcę od ciebie łapówkę?
Nie Wojtek nie potrzebuję piniędzy po prostu nie lubię jak ktoś gustuje w 14'latki mając 19 lat.
A i jak bym chciał się zniszczyć bym opublikował wszystko na raz.
Wiedziałeś o tym co się dzieje jeszcze przed znaleziskiem.
I nie raczyłeś się ze mną skontaktować.
W akcję zaczęła się angażować masa YouTube'rów.
Między innymi Pan @OkiemKastrata, który pokazał ludzią, że akcja to nie fake bo niektórzy nie potrafili uwierzyć, za co propsy.
A co do Pana Atora z przyjemnością z Panem się skontaktuję na mailu i wytłumaczę Panu jak wyglądała sytuacja.
Masa YouTube'rów się do mnie odezwała i wszyscy się teraz śmieją z pana Vojtaza.
Niektórzy nawet poprosili mnie, że jak bym dowiedział się o kolejnej takiej osobie żebym ich poinformował bo nie chcą się obracać w takim towarzystwie.
Podsumowując możecie być przygotowani, że na dniach a może nawet dziś zamieszczę takie dowody, których nie da się podrobić i Pan Wojtek będzie musiał się przyznać, że kłamał.

ps. Co do pewnego wykopka co boli go dupeczka jest zablokowany i nie zwracam na niego uwagi. (i robię tak z całą resztą szajki)

Pozdrawiam DinoKK

#pedoyt #danielmagical #gural #patostreamy #boxdel
  • 29
Znałem Wojtka :) nawet dzięki mnie poznał Karola :) Znam historie jego kanału jak i kanału Karola. Zawsze był dziwny. Ale tak jest zawsze, Ci najbardziej niepozorni mają najwiecej za uszami. Kończcie te patole!