Wpis z mikrobloga

Mirki ile może kosztować utworzenie platformy streamingowej? Chodzi mi dokładnie o całość, to co aktualnie używają streamerzy na OBS. Połączone donate i jego obsługa ALE NA GŁÓWNEJ platformie bez OBS, połączenie bezpośrednio instagrama, fb i grupy bez ingerencji w obraz wyświetlany, czat i konta użytkowników. Portal oczywiście bez erotyki, delikatna nagość byłaby ok. Powiadomienia na email i strona dla twórcy.
Myślę że obsługa płatności byłaby najbardziej skomplikowana ( księgowanie i rozliczanie wpłat).
Przecież to byłoby złoto, darmowa reklama od streamerów i oczywiście praktycznie zero ograniczeń jeśli chodzi o content.
#danielmagical #patostreamy #gural #rafonix #programowanie #polskiyoutube
  • 21
@Cutler777: A w jakim celu w ogóle chcesz zwiększać koszty tworząc własną platforme do broadcastowania video?
1. Ogarniasz sobie player, ja mam nawet napisany taki zaawansowano-amatorski, nawet jest animacja bufora i nie używałem do niego flasha (showup używa xD)
2. Tak jak napisał ci @baltazaur musisz mieć kase na hosting i transfer żeby nie zdjeli ci maszyny po 2 dniach działania strony. Wbrew pozorom to najważniejsza część, nie wystarczy ci hosting