Wpis z mikrobloga

Ludzie co tu się #odjaniepawla to się w głowie nie mieści xD
Kiedyś opowiadałam o kumplu pantoflu, który miał patuski zdradzające takie że wstyd z nimi gdzieś pójść itp i w końcu znalazł taką fajną, z którą ja się nawet dogadałam i było ok dziś się dowiedziałam że go rzuciła bo była w klubie z byłym i uświadomiła sobie ze jest on (kumpel)za dobry xDDD
#rozowepaski naprawdę muszą być tak tępe? Taki zloty chłopak jak on, który potrafi dać wszystko trafia w kółko na same szmaty, albo jest za dobry dla dziewczyn?! no #wtf
  • 12
@absyntolut: no kumasz sobie że z jedną taką bogatą typiarą ma dziecko (nie swoje) ale sąd uznał prywatne (sfałszowane) badania? i musi płacić alimenty, druga go zdradzała na każdej imprezie, a trzecia typowa patuska nienadająca się do przebywania w społeczeństwie. A ta "normalna" która wszyscy znajomi mieli nadzieje że to już na stałe odwaliła cyrk. Byliśmy świadkami każdej patologicznej sytuacji jakie się odwalały z tymi typiarami masakra xD
@vegaushp: ja
@SilentMouse: bo jaka mloda kobieta chce zlotego faceta, facet powinien byc lekko wredny i wymagajacy ale kiedy trzeba to przyjdzie i przytuli, przeciez wy kochacie sie na nas #!$%@? bo takie poprostu jestescie, wiec jak gosciu nie daje powodow to #!$%@? sie to zaniedbuje jedna z kobiecych potrzeb do ktorej zadna sie nie przyzna xD
@agaja: o kogoś zapiekło, ale widząc partnerki moich znajomych na 5 mających dziewczyny przypadają 2 normalne więc jednak coś jest nie tak, a im młodsze tym bardziej jakieś niedorozwinięte psychicznie.
@SilentMouse: nie, nie zapieklo :)
po prostu nie lubie takiej generalizacji.
Kobiety sa rozne. Jedne to sa tepe dzidy, o ktorych piszesz, a inne normalne.
Przyznam, ze ja wsrod swoich znajomych mam glownie te drugie.
Ty jestes kobieta, ja jestem - po co wiec jechac po wlasnej plci tak bez refleksji?