Wpis z mikrobloga

Mireczki ale się zdenerwowałam z rana! U nas w #pracbaza często stoją kierowcy ciężarówek i czekają na załadunek. Cały zeszły tydzień stało tak kilka turków. Dzisiaj przejeżdżam obok miejsca w którym stali a tam normalnie wysypisko! Opakowania, reklamówki, skorupki po jajkach, butelki.. wszystko porozrzucane. Jak można być takim zwierzęciem i zostawiać po sobie coś takiego?
Już pomijam fakt że zawsze przyjeżdżają dwa tygodnie spóźnieni na załadunek..

#gorzkiezale #bekaztransa
  • 20
  • Odpowiedz
  • 25
@paranojka To bierzcie ogarnięte firmy transportowe na te zlecenia, a nie byle taniej - przynajmniej się nie spóźnią ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zwierzęta to Ci, którzy im te trasy ustawiają. Myślisz że Ci kierowcy, niezależnie od koloru czy pochodzenia, chcą tam być?


@jerzalke: xD taka charakterystyka pracy jak im nie pasuje niech zmienią.

@paranojka: zróbcie to co robią wszyscy inni (przecież wiecie czyje to auta/kto podstawił) wyślijcie maila ze zjebką i postraszcie ze dostaną zakaz wjazdu na firmę.
  • Odpowiedz
  • 0
@davidoff_OB nie wiem jak z pomieszczeniem socjalnym, nie pracuje tu za długo a śmietniki oczywiście że są. Wystarczy spytać. Zresztą nie wiem czy jest co usprawiedliwiać, człowiek który ma chociaż odrobinę rozumu i kultury chowałby sobie śmieci do reklamówki albo czegokolwiek a nie wyrzucał na ziemię..
  • Odpowiedz
  • 0
@Puszczykk tak jak pisałam wcześniej, nie zajmuje się takimi rzeczami w naszej firmie i naprawdę mnie to nie obchodzi. Niech martwi się gościu którego jest to obowiązkiem. Mój problem to syf który zostawili po sobie. Także niepotrzebne klniecie i próba udowadniania mi kłamstwa ;)
  • Odpowiedz
@paranojka W tym przypadku bałagan nie wynika z tego, że w Twoi przybysze byli kierowcami tylko z tego, że byli Turkami.
Dzwoń do ich ambasady. W zasadzie dziwne, że nikt tu jeszcze nie wstawił obrazka turkish embassy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz