Wpis z mikrobloga

@Ntn nie chodzi o jego delikatnosc tylko o gburowate odzywki w formalnej odpowiedzi. Nie jest istotne jak on to odbierze emocjonalnie tylko jak ty pokazales brak kultury. Nie zwazajac na profesjonalizm jego oferty, to ty okazales się burakiem stosujac prostactwo w odniesieniu do oferty o pracę.. eh
Mogles to zrobic bez wiesniackiego przeklinania. Wiesz ze to tez praca tej osoby? Ale ogolnie zgadzam sie z przekazem


@pc386toHD: Nie popieram. Ktos Cie nie szanuje i Ty masz jak zawsze pokazac poziom. Po co? Myslisz, ze jak koles napisze cos w stylu "nie zadowala mnie pana oferta poniewaz nie jest wystarczajaco konkretna" to mu da do myslenia? Do nikogo wtedy nie dotrze, ze jest zalosny i #!$%@? ludzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ntn: ze wszystkim się ogólnie zgadzam, ale kiedy wykopki zrozumiecie że nazwy firmy nie podają dlatego, żebyście się nie dogadali z tą firmą za plecami agencji? To naprawdę nie jest trudne do zrozumienia
@Krzakol: Bez bluzgow to nikt by nie zareagowal. Po to sa w naszym pieknym jezyku zeby w razie potrzeby z nich korzystac.

A do takiego typu odbiorcy jak napiszesz po dziecięcemu to nie zrozumie, a tak moze jakis jego zwoj zadygocze.
@Krzakol: Juz chyba wole jak żul na ulicy zaczepia, bo chociaz szanuje mnie i nie zajmuje mojego czasu pusta gadka.

"Kierowniku, poratujesz zlotoweczka?"

A tu?

Szkoda gadac.
Jeżeli obrazi się za sformułowania w stylu "dupa" czy "gówno-oferta" to sorry ale to on się okaże "księżniczką" a nie dorosłym facetem. Denerwujące jest to że wielu "dorosłych mężczyzn" jest tak delikatnych że strach się przy nich odezwać by przypadkiem kogoś nie urazić i by mu nie było przykro.


@Ntn: xD A znasz takie pojęcie jak "kultura osobista"? Można pocisnąć komuś tak, że się nie pozbiera, a jednocześnie zachować przy tym
Mogles to zrobic bez wiesniackiego przeklinania. Wiesz ze to tez praca tej osoby? Ale ogolnie zgadzam sie z przekazem


@pc386toHD: Wiesz, że "polityk", "prostytutka", "złodziej", "naciągacz", "diler samochodów używanych" to też praca?