Wpis z mikrobloga

Wiem, że się interesujecie ceną #hawkeye FF 8s 170st i wiecie, że od połowy lutego jest posucha.
W tej chwili najtaniej jest:
BangGood: 111.59$
obniżka 10% od normalnej ceny z kodem:


+ PDM 7.27$ przesyłka ograniczająca VAT

#cashback przy płatności paypalem:
topcashback.com oferuje 8% cashbacku (bonus procentowy do jutra do 15:00) dla sekcji elektroniki w BG w takim przypadku:
+8% (9,92$ dla HK)

do tego oferuję taki "deal" jeżeli zarejestrujesz się w topcashback.com z mojego refa i zrobisz zakup przez niego taki, że zarobisz 10$+ to ja dostanę bonus 10$, który ci zwrócę na paypal
+10 $ na paypal ode mnie.
Ważne! przed zakupem napisz do mnie PW, sprawdzę czy na pewno zarejestrowałeś się pode mną.

W takim wypadku wychodzi cena z przesyłką:
HK FF 8s 170 st = 99,93$ (ok. 345zł)
cudów nie ma, to cena bardzo podobna do tej z grudnia-lutego na GB, ale zrobiłem ten wpis, dla osób, które interesuje typowo ta kamerka i nie mają już ochoty czekać na wersje 8SE/X/9s

WOŁAM zainteresowanych:


Co prawda w topcashback bywały lepsze promocje i %, ale wtedy nie było takich refbonusów

  • 90
@wish666 Dzięki za info :) Kamere chciałbym kupić na GB ze względu na dużą ilość punktów( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc raczej poczekam na premiere nowego modelu przez co cena FF 8s może spadnie :)
8% w BG do jutra do 10.00 (26.03)
jutro wam zrobię rozpiskę co zapowiadają nowego w nowych wersjach, ale na szybko
8SE wychodzi w kwietniu, ten sam sprzęt i nożliwości + podwójna bateria, nowa optyka(lens) i dotykowy ekran.
9s maj-czerwiec, osprzęt ten co YI 4k+ czyli będzie 4k w 60 fps i EIS w 4k
@Szym3kSzym3k: @labik126: @Keboon:

Co będą mieć nowości z tego co wiadomo:

Hawkeye FIREFLY 8SE- High End Action camera with touch screen
www.CNfpv.com

2-inch IPS touch screen
A high sensitivity 2-inch touch screen helps accessing all action camera settings much quicker.
IPS screen provides wider viewing angle.

Ambarella A12S75 DSP
With a powerful Ambarella A12S75 processor, Firefly 8SE action camera records high quality videos (4K/30fps, 2.5K 60fps,1080P/120fps, 1080P/60fps,
1080P
@harash: cześć
jedna rzecz taka, że chipsety z kamer 4k dają możliwość wyciągnięcia 120+ fps w 1080p
w 7s nie można podłączyć zew. mikrofonu i pilota na bluetooth
i na koniec, mimo że mają tyle samo (12) Mpx to sensor
Sony IMX117 z 8S jest lepszy Sony IMX078 z 7s.
w 7s nie można użyć trybu defisheye i gyro w jednym czasie (choć nie jestem pewien czy w 8s też tak
@Szym3kSzym3k:
myślę, że ceny dupną, znaczy jebną:) sam wiesz o co chodzi.
natomiast ceny nowości podejrzewam, że tak 2-3 miechy nie drgną, albo tylko kilka sztuk będzie w promo.
tak było z 8s
@wish666: Z tego co widzę 8SE różni się tylko dotykowym ekranem od 8S. 9s będzie miał ponad 120fps w full hd ale matryca będzie natywna do rozdziałki 4k czyli filmiki w fullhd powinny wyglądać gorzej od nagranych filmików 8s (skalowanie)? Dobrze rozumiem
WOŁAM zainteresowanych:
@harash @labik126 @morwus @Keboon @zxc999 @BonusMPK @Szym3kSzym3k @progreso

" Czwarta nad ranem, może sen przyjdzie...."
29.03.2018 o godź. 4.00 polskiego czasu będzie 10 sztuk HK FF 8s 170 st na GB w cenie: $95.44 (bez kuponu)
jak ktoś jest nocnym mirkiem to polecam:)
wystarczy dodać do koszyka i odświeżać.
ja polecam zrobić sobie tak, odpalić czas UTC:
https://time.is/pl/UTC
i od tak 3:59:50 odświeżać koszyk
nie raz mi się tak udało
@labik126:
wersja X i 9s, to będzie takie YI 4k + tylko tańsze.
technicznie nie powinno być w 1080p problemów, bo matryca będzie miała 12 Mpx
bardziej chodzi o wejście na rynek z kamerką która ma 60 fps w 4k i EIS w 4k.
w 8s EIS jest w 1080p a 4k tylko w 30fps