Wpis z mikrobloga

@Matti92: na bank dostanie zawiasy, ale metka wyroku w zawieszeniu za pedofilie pozostanie mu na długo, choć w wyroku nie będzie mowy o pedofilii a najwyżej o nakłanianiu nieletnich do „innej czynności seksualnej”, bo to w końcu nie gość który molestuje sześciolatki, ale ma przesrane tak czy siak głównie przez własna popularność bo gdyby sprawa nie była nagłośniona to by się przeprowadził i luz, ale teraz przecież cały Poznań zna jego
  • Odpowiedz
@niezwornowazony: Dlaczego to nie jest kryminalista? Dopuścił się obrzydliwego przestępstwa zalatującego pedofilstwem na kilometr i powinien ponieść konsekwencje. Co z tego, że jest nieporadnym youtuberem przypominającym z wyglądu plastusia a nie jakims grypserem z tatuażem na twarzy po kilku wyrokach. Złamał prawo i należą się pełne konsekwencje. Mam nadzieje, że trafi na dobrego prokuratora.
  • Odpowiedz
Jak w ogóle wyglądają takie sprawy ktoś wie? Jest on osobą publiczną to do mediów powinno wyjść kto jest prokuratorem, obrońcą, kiedy będzie sprawa itd. tak?
  • Odpowiedz
@bahometh: @kolor1000: No tak ja się zgadzam ale areszt tymczasowy to jest środek zapobiegawczy. Stosuje się go gdy jest ryzyko ze osadzony ucieknie z kraju albo popełni inna zbrodnie. To jest mimo wszystko sprawa niskich lotów wiec nie sadze by go zakuli. Chyba ze pod publikę, ale nie wydaje mi się
  • Odpowiedz
@KartelRx: Pamiętajcie że pedofilia to nie jedyne przewinienie Gurala. Wiemy że w tej chwili toczone są przeciwko niemu 2 oddzielne postępowania przez prokuraturę w Poznaniu i policje w miejscowości tej dziewczynki. Gural również groził dyrektorce szkoły, wyłudził dane innej osoby i wbrew jej woli upublicznił, zamawiał pizzę na cudzy koszt i parę innych pomniejszych przewinień.
  • Odpowiedz
@kolor1000: moim zdaniem Gural to po prostu nieodpowiedzialny debil ze wsi który dorwał się do internetu, ale jak jest w rzeczywistości to nie wiadomo. Nawet jeśli jest pedofilem, to nie wyklucza to faktu, że to debil. Rozbierał dwunastolatkę na streamie LIVE przed tysiącami ludzi. Co on sobie wtedy myślał. Z resztą te jego tiki "tato tato kupka" mocno sugerują, że gość ma problemy psychiczne i/lub miał trudne dzieciństwo
  • Odpowiedz