Wpis z mikrobloga

Mireczki w #banggood lepiej opłaca się wybrać wysyłkę Air Parcel Register za 0$ +8$ ubezpieczenie Vatu, czy lepiej Priority Direct Mail za 20$ (i nawet można dodać ubezpieczenie za 8$). Oczywiście chodzi o mniejsze ryzyko Vatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@PNEUMA40: Z tego co wyczytałem, to nawet Priority nie chroni Cię przed vatem i wiele osób miało do zapłaty. Co do ubezpieczenia powyżej 100$ zwracają 50% i chyba nie dotyczy wysyłek z HK. Może @cebula_online jest lepiej doinformowany z wysyłką z Banggood ;)
  • Odpowiedz
@mart3112: A gdzie to wyczytałeś?

Tariff insurance

Function:

If the Customs Agency imposes import duties on an order covered by tariff insurance, you will receive full reimbursement of the duties or of your order.

Please send us all the documents you received from your local Customs agency in order to provide you with an invoice or other documents.

Orders with tariff insurance:

If the Customs Agency imposes import duties on an
  • Odpowiedz
@mart3112: Regulamin sklepu to jest to czym się podpierasz w sporze z paypal. Wykupiłeś usługę a w niej stoi "full reimbursement" czyli pełen zwrot. To jest bardziej klarowna sytuacja niż jakieś PDMy co do których nie wiadomo czy zwracają czy nie - choć akurat mnie zwrócili za mi6 128 w zeszłym roku.
  • Odpowiedz
@GleboZgryz:
Niestety jest jak myślałem. W moim wypadku zwrot jest 50%. Jak mówisz, że z PDM zwrócili Tobie to odpukać jeżeli już i mnie by podliczyli to może zwróciliby by przynajmniej 50%. I ile miałeś do zapłacenia za Mi6?

https://help.banggood.com/help-center/tariff-insurance/

Tariff insurance
Tariff insurance guarantees the 50% or 100% reimbursement of customs duties in case your order is withheld by Customs or you have to pay high import taxes.

Please send
  • Odpowiedz
@mart3112: Ja bym tam uderzył do supportu bo tutaj jest napisane inaczej. A jest to strona pomocy dostępna bezpośrednio z głównej.
Tak czy inaczej jest to jakiś problem dla Cię to 100$ ? Bo 23% z 400 + 18PLN to się miesci w 100$. Insza inszość to totalna głupota tego rozwiązania z progami - ze 100$ vat zwrócą 100$ a ze 101$ vat - 50,5$. Absurd.
  • Odpowiedz