Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki.
Wczoraj wreszcie dotarł do mnie LeEco Cool1 który miał być wysłany PDM a #banggood wysłał go Global Express.
Więcej w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/30691985/dawno-chyba-nie-bylo-vatu-na-pdm-wiec-otwieram-tem/
Jak już miałem dokumenty z wysokością opłat (108,90zł) to przesłałem je do Banggood.
Dzisiaj dostałem odpowiedź, że oddadzą 31$.


Możliwe, że komentujący mój poprzedni wpis będą zainteresowani więc wołam:
@Jacobi @saperq @Szaferski @blantek @Bij00u @kuku8 @Forex2015

No i oczywiście @Andczej
szyps - Witajcie Mireczki. 
Wczoraj wreszcie dotarł do mnie LeEco Cool1 który miał b...

źródło: comment_zSvDMQZrKNNSvlECHwIFHDNq2trZgIiI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@szyps również otrzymałem swoją paczkę, od 12.03 do dzisiaj nie było znaków życia. Doszło bez VAT na szczęście tylko strasznie długo to trwało. Wer Deutschland ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jaki masz status VIP w Banggood? Ja mam VIP4 i liczę, że w razie czego nie oleją do tematu. Ostatnio udało się bez dodatkowych opłat, pomimo zatrzymania paczki w cle.
  • Odpowiedz
@szyps: Gratulacje! Tak miało być:-) Na razie mam tylko obiecankę: " if you will be charged any customs fee, we will bear it , you just need to send us the receipt".
Po jakim czasie, po przesłaniu potwierdzeń opłat celnych, podjęli tę słuszną decyzję?
@Forex2015: Super, puścili po zatrzymaniu w cle! Zostałam zdegradowana do poziomu VIP3, teraz wróciłam do 4. W ub. roku niewiele u nich kupowałam.
  • Odpowiedz
@Bij00u: dzięki :-)
wiadomość wysłałem im około 11 w piątek i jak widać na screenie już w sobotę o 3 w nocy odpowiedzieli. w tej chwili mam VIP4 ale do niedawna miałem VIP5

@Szaferski: może źle sformułowałeś prośbę. dziwne, że jednym oddają pieniądze za VAT a innym każą nie odbierać przesyłki.
@saperq: musiałeś trafić na inny kontener ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz