Wpis z mikrobloga

@martwy_kotek: O boże, ktoś założył maskę nosacza na premierę xiaomi, co za wstyd i żenada, powinni przebrać się co najmniej we fraki i może wyglądaliby jak ludzie z klasą


Edit: @michaml9995: Czy ja dobrze widzę, że tu są ultra boosty?
  • Odpowiedz
@Wypok2: mam przepraszać, że mnie to nie śmieszy? XD NIe mam kija w dupie, tylko poczułem zażenowanie jak to zobaczyłem, #!$%@?łem w zyciu różne krzywe akcje i o posiadanie kija w dupie raczej ciężko mnie oskarżyć xD

nie napisałem nigdzie że mają się ubrać we fraki lol, nie wkładaj mi do ust czegoś czego nie powiedziałem.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Jeśli odczuwasz zażenowanie z powodu głupich masek, to jednak masz kija w dupie.
Wystarczyło napisać, że akurat ciebie to nie śmieszy.
Z frakiem to była hiperbola
  • Odpowiedz
@Wypok2: ciebie żenuje czarny humor mnie żenuje chłop przebrany za małpę. Serio smutne jest to ze bierzesz sobie moje odczuci tak do siebie. To ze ja napisałem ze żenada to nie znaczy ze ty tak musisz myśleć. Każdy ma swoje poczucie humoru.

Serio. Można mieć własne zdanie różne od zdania większości. Polecam spróbować
  • Odpowiedz
nie o to mi chodzi, to on nazwał pierwszy nosacza polakiem. tym samym zapoczątkował całą nową gałąź polskiego memizmu, przeciekającego aż do szarej rzeczywistości.

@phoe: Nieprawda. Testo wziął tego mema z jednego forum na którym się udzielał gdzie ktoś kilka lat wcześniej go wymyślił. Odwołuję do google'a. Piszę z telefonu i nie chce mi się szukać teraz linków.
  • Odpowiedz
nie o to mi chodzi, to on nazwał pierwszy nosacza polakiem


@phoe: No podobno właśnie nie. Pierwszy był użytkownik beton z forum SkyscraperCity.com Testo podlapal to od niego.
  • Odpowiedz