Wpis z mikrobloga

@KornixPL ciekawe ile jeszcze minie aż uczestnicy tych protestów zrozumieją że dają się wykorzystywać politycznie. Pewnie równie długo będzie trzeba czekać aż zrozumieją że obecny rząd jest pro-aborcyjny. W Polsce dalej niestety jak w lesie i ludzie zamiast na czyny polityków patrzą na ich puste słowa. PiS ma tyle wspólnego z zakazem aborcji co z obniżką podatków którą obiecywał.
  • Odpowiedz
Skoro im tak na dzieciach zależy, to może zamiast łazić bez sensu pójdą do domu dziecka, domu samotnej matki czy hospicjum i pomogą.


@Wojtek-bez-portek: paradoksalnie chodzą. Mam bliską osobę pracującą w placówce opiekuńczej i z pobliskiej parafii przychodzą kółka różańcowe organizując gry i zabawy dla dzieci, wspólne czytanie książek (także Harrego Pottera), oglądanie filmów, czy odrabianie lekcji i pomoc w nauce. W wakacje zorganizowali wielkiego grilla dla tych dzieci, mini festyn,
  • Odpowiedz
  • 0
@KornixPL Wczoraj prawie goście z krzyżem mi się przed samochód #!$%@?. Czekam na zdjęcia, bo akurat jak brałem zakręt to widziałem flesz z aparatu xD Moja mina bezcenna
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: kto jak kto ale katolicy tez prowadza takie akcje. A robienie protestow wobec ustawy ktora i tak nie przejdzie to hucpa i jarmark. Jak sie komus wladza PiSu nie podoba to niech mowi wprost o tym a nie pod plaszczykiem etycznego problemu
  • Odpowiedz
@sielkunczik:

katolicy tez prowadza takie akcje.


Organizacje katolickie tak, przy czym one niewiele mają wspólnego z oszołomami spod znaku pro life, którzy wychodza na ulicę krzyczeć i ignorować problemy. Organizacje katolickie czy też nie które zajmują się takimi kobietami znają problem i widza że czasem aborcja to najlepsze wyjście więc nie zachowują się jak katotaliban.
  • Odpowiedz
Wracałem wczoraj z roboty. Po 23 jadę przez jakąś wieś i patrzę ludzie idą chodnikiem. No nic jadę dalej patrzę znowu jakaś grupka i znowu dalej to samo. Myślę sobie "co tu się #!$%@? że tyle ludu idzie gdzieś". Jadę dalej, zobaczyłem że ktoś niesie krzyż. Wchodzę na wykop i wszystko się wyjaśniło. I tak sobie pomyślałem, że też komuś się chce latać po nocy w piątek i to z krzyżem.
  • Odpowiedz
I tak sobie pomyślałem, że też komuś się chce latać po nocy w piątek i to z krzyżem.


@johny_random: ludzie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały, za które walczą i umierają, a pan chce tylko żyć. To niech pan dalej żre i żyje dalej.
  • Odpowiedz
@reroute:

Glownym i w zasadzie jednymy zadaniem Kosciola


Tak jak innych korporacji jest zdobywanie władzy i bogactw kosztem ludzi.

Kosciola zadaniem nie jest bycie fundacja dobroczynna -


Bo to korporacja, coś przeciwnego.

Widze za najwiekszy bol dupy o katolicym maja tzw. katolicy niepraktykujacy


Ja nawet katolikiem nie jestem i koło #!$%@? by mi ta sekta latała tak jak latają zielonoświątkowcy albo jehowi, ale katotaliban #!$%@? się w życie ludzi postronnych co
  • Odpowiedz