Wpis z mikrobloga

skończyłeś studia czy za praca od razu do UK?


@laczka: Nie skończyłem studiów (nigdy nawet nie zaczynałem) a do uk nie wyjechałem za pracą. W zasadzie nigdy nie pracowałem tutaj na etacie u kogoś.Prowadzimy własny biznes ,ale tez nie związany w sumie z wielką brytanią. Wyjechaliśmy w sumie za świętym spokojem.

Myślisz czasem że za szybko to wszystko się potoczyło i wolałabyś jednak pózniej zostać ojcem? Bo nie zdążyliście się przeciez
  • Odpowiedz
@laczka: tak sobie teraz jeszcze pomyślałem nad twoim pytaniem i mam jeszcze jeden wniosek.
W zasadzie to jestem pewien, że to gdzie dziś jestem ja i moja rodzina to zasługa dzieci, bo ich pojawienie się na świecie zmotywowało nas do bardziej wytężonej pracy i dorosłego podejścia do życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Niestabilny

@Arkil: nie wiem, ale podejrzewam. Od jakiegoś czasu zawsze zamyka drzwi od pokoju jak rozmawia przez telefon i częściej wychodzi z domu a przed wyjściem spędza w łazience więcej czasu niz zwykle :)


Może bierze narkotyki? Nie trzeba o najgorszym od razu myśleć.
  • Odpowiedz
@Niestabilny: Zazdroszczę ( ͡º ͜ʖ͡º) mamy bardzo podobne podejście. To znaczy tak mi się wydaje, bo nie mam dzieci, więc mogę sobie tak mówić tylko, ale właśnie taki luz chciałbym mieć.
  • Odpowiedz
@swerve: niewiem co masz na myśli luz :) Jest czas na zabawę i żarty i jest czas kiedy żarty się kończą a zaczynają obowiązki i odpowiedzialność :) Trzeba dobrze wyważyć wszystko.
  • Odpowiedz
@Niestabilny rozmawiales z corkami na temat "pszczolek, zapylania" itd, czy pozostawiles to internetowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestes w wieku mojej siostry i szwagra ale mimo to.. dzien dobry Prosze Pana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rozmawiales z corkami na temat "pszczolek, zapylania" itd, czy pozostawiles to internetowi?


@Kur_Piejak: rozmawiamy o takich rzeczach otwarcie aczkolwiek nie przypominam sobie, żebyśmy musieli tłumaczyć takie sprawy w tak infantylny sposób :)
  • Odpowiedz