Wpis z mikrobloga

@DJArmani: Oj, takich ubywateli, bez których spęd to nie spęd, jest znaaaacznie więcej. Przecież na dowolnym, losowo wybranym antyrządowym proteście znajdziesz dokładnie te same gęby, co idealnie pokazuje, że nie chodzi ani o aborcję, ani o konstytucję, ale o koryto i niekorzystny dla resortowych dzieci klimat (pierwsza grupa) oraz dążenie do obalenia rządu, który utrudnia anihilację Europy poprzez jej zliberalizowanie i wprowadzenie hord islamskich najeźdźców (druga grupa).

@nabavzbjl: Tja, tylko ten jest wybitny - on i pod krzyżem kręcił inbę. Nawet się nie pitolą, żeby mieć dwa osobne zestawy animatorów kontrowersji w zależności od tego, która partia rządzi.
@nabavzbjl: Przeciez ten Andrzejek to jakis #!$%@?ęty jest. Tak samo jak Mazguła, ktory sie nawet na protest studentow pchał

oraz dążenie do obalenia rządu

Jako korwinowiec tez chcialbym aby pisowski rząd został obalony. Demokracją pogardzam więc wszystkie chwyty dozwolone
@Lord6Infamous: Serio? Znów mam Ci przedstawiać swój punkt widzenia? PiS wk... w końcu i mnie irytuje coraz bardziej, jednak na polskiej scenie politycznej NIE MA żadnego ugrupowania poza PiS, które jednocześnie spełnia te dwa warunki:

1) nie jest antypolską / lewacką (światopoglądowo) szmatą,
2) ma realne szanse na większość parlamentarną i stworzenie rządu.

Dlatego z coraz bardziej zaciśniętymi zębami, ale niezmiennie mogą liczyć na mój głos.


Obalisz ten rząd i co
@nabavzbjl: Pis z narodowcami to gra w dziwną gre. Niby ich po cichu wspiera ale jednoczesnie pilnuje aby za wysoko nie wyskoczyli. Wystarczy sobie przypomniec skowyt pisowskich gadzinowek po niewinnym transparencie "zdejmij jarmułke, podpisz ustawe". Jak tylko trzeba to ich rzucają na pozarcie gawędzi ale za to lubią się ogrzewac w blasku corocznego MN