Wpis z mikrobloga

@iustitia_ad_omnes: A dlaczego dorośli ludzie mieliby nie oglądać czegoś takiego? Szczególnie osoby, które się kryminalistyką interesują albo lubią takie rzeczy to czemu nie? Może oglądanie wygłupów patusów jest dobre? Wydaje mi się, że każdy ma prawo oglądać co lubi, więc nie rozumiem Twojego komentarza. Sprawa nie była ustawiona, więc tym bardziej nie rozumiem argumentu za tym, że ich gra aktorska była słaba.
@Manetros Jeśli ktoś interesuje się kryminalistyka to proponował bym aby skupił swoją uwaga na programach które faktycznie przedstawiają jakąś wartość naukowa. W tym wypadku to była zabawa bardziej dla dzieci niż dla ludzi dorosłych. To moja prywatna opinia, nie musisz się z nią wcale zgadzać. Co do ich zachowania to odebrałem je jakoś sztuczne, wymuszone. W moim przekonaniu strach, przerażenie były wyłącznie pod publikę aby wzbudzić emocje u widza. Tyle w temacie.
@iustitia_ad_omnes: Oczywiście, że tak, ale ja podałem tylko przykład z tą kryminalistyką. Była to jakaś odskocznia na YouTube i coś nowego a jeżeli ktoś lubi oglądać streamów to lepiej aby coś takiego oglądał niż gdyby miał oglądać patologię. Ale co tam było sztucznego, wymuszonego? Pewnie nie przepadasz za nimi i podświadomie wywoływana jest taka reakcja. Tylko zauważ, że oni nie wrzucili jeszcze materiałów oraz wszystko nie streamowali z momentów gdzie byli
@Manetros nie tyle co nie przepadam co są mi bardziej obojętni. Jedyna osoba za którą nie przepadam a wręcz gardzę to gural.
Jeśli pytasz mnie o to czy bym się bał ? To owszem, jeśli byłbym sam to tak, natomiast miałem okazję chodzi po lasach, ciemna pora ze znajomymi i wtedy nie odczuwałem strachu, bo w grupie jest zawsze inaczej przynajmniej dla mnie. Zgadzam się też co do tego że lepiej oglądać
@Manetros tak w ogóle to szacunek za to że masz własne zdanie, zawsze przyjemnie jest wymienić się z kimś opinia na jakiś temat, prowadząc konwersacje na poziomie.
Pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iustitia_ad_omnes: Oczywiście, że każdy ma swoje zdanie i każdy powinien je szanować. Co do Medusu to chyba jego większość reakcji można traktować z przymrużeniem oka i dla większości są one wymuszone. Chłop ma specyficzny energiczny charakter i w wielu sytuacjach jara się jak małe dziecko. To jest po prostu kwestia charakteru i nota bene dużo osób takich można spotkać. No najlepsze jest to, że dzięki temu trochę patologia miała mniejsze zasięgi,