Wpis z mikrobloga

Klaun to była wspaniała gra, i wierzyłem że to prawda i niczym w ScoobyDoo zdemaskujecie Clowna w masce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To chyba jedyna z dzisiejszych gier, która wśród dzieciarni - tej biednej odpala się na kompie w FULL HD i dlatego tyle osób oglądało...
A tak na serio to wole oglądać przez okno żuli pod wiejskim sklepem, Bystrzaka, Magicala i innych... bo tak jak nienawidzę telewizji przez tą dawkę fake info - stronniczych i politycznie zmiennych - tak samo nienawidzę jawnych ustawek na YouTube. I o ile ustawiona akcja trwajaca 10 minut jest #!$%@?, ale jako-tako akceptowalna - (bijatyka, rzut telewizorem, dziwny rajd, kłótnia itd.) to żerowanie przez kilka dni na widzach na tym samym FAKE TEMACIE jest #!$%@? na maxa.
Mam nadzieję, że nie zostanie to tak szybko zapomniane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#boxdel #djpallaside #insider #danielmagical #medusa #bystrzaktv #patostreamy #polskiyoutube
  • 14
(bijatyka, rzut telewizorem, dziwny rajd, kłótnia itd.


lepsze niż jakieś łamigłówki itp.? xD Trochę ci się już mózg zniszczył przez te jutuby xD W tej zabawie chodziło o ZABAWĘ a nie o to, że to jest prawdziwe...
@Balwanek_i_platki_sniegu: oczywiście, że tak, ale dla dzieciaków i młodzieży była to zwykła zabawa. Oglądanie jak sobie ich "idole" jeżdżą i próbują coś rozkminiać. Nie ma w tym nic złego w porównaniu z oglądaniem jak ktoś przeklina, bije się i pije alkohol.
@CeZ_: No w tym wypadku mogę przyznać rację, ale z mojej strony to wyglądało mniej więcej tak:
- blalblabalabala o #!$%@? 60k widzów...
- jesteśmy koło domku tommego ale musimy przerwać live... (by się przebrać w strój klauna)

"około 100k ludzi na live"
- ty Żiżej #!$%@? wyłączaj ten live bo ja teraz chce odpalić...
- chwila bo Tommy dzwoni
- wbijajcie na mój insta story kanał i dajcie suba i