Wpis z mikrobloga

uwaga, achtung, attencja, ponieważ @Zamaskowany_Kotek jest fanatykiem blendera i jest able robić slow and steady modele twarzyczek, tak więc zapytuję się, co chcecie? co chcecie?

Zapytuję się podstawowej jedenastki pierw, jak jest kursywą to znaczy że jest propozycja, jak jest boldem znaczy że jest ustalone.

@Rostagma - może ten pan krasnal którego postowałeś?
@Avogadrus -
Watarase Jun
@miaudoczka -
zostawałbym przy ugly bastardzie ;-)
@MiltonSquire -
Gardevoir
@ORMO-26 - ?????
@Slucham_psa_jak_gra_ -
proponuję zostawienie irokezisty zero zdziwienia
@Zamaskowany_Kotek - Astolfo
@SweetNight -
Gardevoir
@mgnfic - pozostaje seksowny alpha różowowłosy <3
@Arkatch -
eeee, Mickiewicz?
@niemowmojejmamie -
jak na razie frankenstein jako że it's so bad it's good_

Przy okazji @Zamaskowany_Kotek lobbuje aby wprowadzić @Tehorous do zespołu, co niestety by się wiązało z przymusem przez kogoś drużyny. Jeżeli np. @JeaDay ci to nie przeszkadza że zostaniesz wywalony to się dogaduj z @Sh0u, ja umywam ręce, bo to nie mój pomysł.
Tak samo jak ktoś by naprawdę bardzo bardzo chciał być w zespole bo się posika jak go nie będzie, to może się dogadywać z kimś kto już w zespole jest i jak coś uzgodnicie, to przychodzicie w dwójkę jak do pretora do mnie o zamianę i ja jestem tylko wykonawcą czynności. Oczywiście nie dotyczy to obecnie zbanowanych i emosamobójców, bo potrzeba porozumienia dwóch stron, a nie jednego oświadczenia woli ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#mangowpis #mangotsubasawpis
  • 15
@zolwixx: o to że możemy robić swoje zupełnie własne modele główek dla piłkarzy i twoim zadaniem jest tylko zastanowić się co byś chciał. to może być mniej więcej cokolwiek (byle nie jakieś super porypane i trudne do zrobienia), nawet płaska 2d tekstura, jakiś kwiatek, miecz, no ale wiadomo że chodzi raczej o twarzyczki, zobacz sobie tutaj przykład zza oceanu
m.....c - @zolwixx: o to że możemy robić swoje zupełnie własne modele główek dla piłk...