Wpis z mikrobloga

Jestem po 2 odcinkach One Punch Man , moje pierwsze #anime ( nie licząc pokemonów kiedys tam XD) i w ogóle nie rozumiem fenomenu tego serialu..

Chyba trzeba mieć juz ostro mózg zjechany po tych wszystkich bajeczkach żeby sie jarać #!$%@? zbliżeniami na narysowaną dupe albo cycki i durnowate teksty postaci XD łooooo sensei nauczaj mnie plisu XDDDDDDDDDDDDDDDD


#jprdl #onepunchman #takaprawda #seriale
DAMONSTER - Jestem po 2 odcinkach One Punch Man , moje pierwsze #anime ( nie licząc p...

źródło: comment_eb4EeH7QKYQQkMbN5lYU53fdvmHuN7sw.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DAMONSTER: Przecież OPM to parodia shounenów, która ma mnóstwo nawiązań. Jeżeli nie oglądałeś wcześniej jakiegoś typowego gówna tasiemcowego to jak masz docenić parodię, bazująca na innych tytułach. Wybrałeś słabe anime na początek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DAMONSTER: To be fair, you have to have a very high IQ to understand One Punch Man. The humor is extremely subtle, and without a solid grasp of theoretical physics most of the jokes will go over a typical viewer's head. There's also Saitama's nihilistic outlook, which is deftly woven into his characterization - his personal philosophy draws heavily from Narodnaya Volya literature, for instance. The fans understand this stuff;
  • Odpowiedz
  • 0
@DAMONSTER chcesz coś serio ambitnego, to Texhnolyze, Monster, Haibane Renmei, Serial Experiment Lain, Angel's Egg lub coś w tym stylu
  • Odpowiedz
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
Shoneny to gowno? Tylko jezeli jestes przeintelektualizowanym lamusem co sie spuszcza nad cowboyem bebopem od dwoch dekad.
Dragon ball, one piece, naruto to swietne bajki. Luzna i wciagajaca rozrywka ze swietnymi walkami.
  • Odpowiedz