Wpis z mikrobloga

...mówia że ja z pizzą, ja na początku co to on jeden kawałek zjad, ja dwa a pozniej rano zjad ja jeden kawałek wziełem i jemu dałem jeden kawałek, i podzieliłem się a niektorzy mówią że ja zzarłem jak to sie mowi a to nie prawda, kababa on zjad to co własnie spod niemieckiej granicy konserwe i nie chiał bo chaiłem mu dac pól kababa ale jeszcze jest i sie to zje a ludzie mówią inaczej poprostu nie wiedzą, ooo własnie byłem w sklepie to wy piniedzy nie daliscie oo, własnie kupiłem sobie ciepłą kurtke taką jeszcze oo z kieszonkami bo ludzie mowią ze wyslą kurtke wyslą i kupiłem .....dresy kupiłem na wiosne nowe bo była w sam raz dostawa i .....musze tak na razie postawic.......jak deszcz bedzie pedał..ooo...własnie i kieszonki oo własnie ooo az tutaj mozna i kołnierzyk sobie....aaa tu rzepy so tu mozna sobie zrobic własnie...ooo nie porwana nic elegancko oooo metka ooo ładnier pachnie bo nowa nówka a ludzie gadają o pasozyt co on mi dał.........
#suchodolski #kononowicz #transkrypcjeboze
lukasz-lux - ...mówia że ja z pizzą, ja na początku co to on jeden kawałek zjad, ja d...
  • 2